Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 18.05.2013, 18:23
Today

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Bir insan ancak bu kadar serefsiz ve yalanci olur.. Sen bir oropu cocuguna kurban ol, o senden on kat daha serefli ve haysiyetlidir..
basiretsiz lastosch senin serefin bes paralik oldu baskalarin serefine dil uzatacagina serefini kurtarmaya ne dersin?
Alt 18.05.2013, 19:11
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Today Beitrag anzeigen
basiretsiz lastosch senin serefin bes paralik oldu baskalarin serefine dil uzatacagina serefini kurtarmaya ne dersin?
Ben senin gibi hayatimi internette sürdürmyorum. Benim itibarem güncellik hayatimda. Senin gibi kendime yalan bir dünya olusturmuyorum..
Gercek hayatta da bes para etmezsin, ama seni burda da bozuk para gibi harcayacagim. Zaten burda herkes sana atip tutuyor, Ben sana acimistim, ama sana acimak yanlis, seni ezmek dogrudur..
Alt 18.05.2013, 19:17
Today

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Ben senin gibi hayatimi internette sürdürmyorum. Benim itibarem güncellik hayatimda. Senin gibi kendime yalan bir dünya olusturmuyorum..
Gercek hayatta da bes para etmezsin, ama seni burda da bozuk para gibi harcayacagim. Zaten burda herkes sana atip tutuyor, Ben sana acimistim, ama sana acimak yanlis, seni ezmek dogrudur..
devamli kendini tarif ediyorsun. geceleri burada takilan sensin.

gercek hayatta birak benim anlattiklarimi seni gören tuvtuv cok güzel tarif etmisti.

beni gercek hayatta gören o kisi altima yattigi icin yillardir deli oluyor.

hodri meydan ezebiliyorsan ez ama burada ezilen sensin
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche