Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 22.05.2014, 13:34
Benutzerbild von __CENK__
__CENK__ __CENK__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard ....

Dinlerin,özellikle islamin tek gelenegi vardir bence;Katliam,yalan,hirsizlik ve sübyancilik....
Insana aykiri ne varsa,dinler tarafindan toplumlara dikta edilip,kader diye yansitilir....Sonrada Türk oglu Türk gibi rasist kelle avcisi mantigindaki insanlar tarafindan,baska yerlere baglanir.....Gelenekmis?Ortacag karanliginin tek gelenegi din ve onun buyurduklari degil mi?
Icinde bulundugumuz cagda kazaya,Fitrat diyecek kadar alcalan kisilerin ve ideollerin artik tarihin cöplügüne gömmenin zamani gelmedi mi,ey insanlik?
Bu gerizekali din simsari Türk oglu türke sesleniyorum,az biraz vicdan varsa(Ki hic sanmiyorum) Bu islamin savunulacak hicbir yönü olmadigini!Ortacag karanliginda kalmis bir din,asla ilerici bir tarz sergileyemeycegini gör derim....
Alt 23.05.2014, 10:45
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Beitrag Adam Gıbı Yazmayı ögreneceksınız !!

ISLAMA KÜFÜR ETMEK SIZLERI COK ZEVKLENDIRIYOR !!

Düsünceniz le aslinda islam düsmani oldugunuzu kanitlamisiniz !!

Hür düsüncenizi ifade ederek aslinda bir baski altinda olmadiginizi, SENIN icin dogru olan her seyi bangir bangir ifade edebildiginide kanitlamisiniz !!

Yani simdiye kadar cok dogal hersey, sen, senin düsüncene KARSIT düsen bir DINI red ediyorsun bunun söyle kötü böyle kötü oldugunu söylüyorsun !

Bende senin bu düsünceni benimsemesemde ,duymak ve hatta sana karsi bir sogukluk bir ayrimcilik duygusu icine düsmek durumunda kaliyorum...

her neyse , simdi bende senin gibi , dinler degilde ATEISTLER HAKKINDA bir iki yorum yapmak istiyorum !!

Dikkatini kendi yazinda bulundur ve benim yazdiklarimi ayni anda oku lütfen :Benim icin

HIC BIR BILGISI OLMADAN GEVEZELIK OLSUN DIYE INSANLIGIN DEGERLERINE VE YASAM TARZINA ; KÜFR ETMEK DIL UZATMAK , ANCAK ZÜBBELERIN YAPACAGI BIR ISTIR !!

ZÜBBELER KESINLIKLE ATEIST VEYA DINSIZLIGI YASARLAR:

BUNLARIN ICINDE EN COK SÜBYANCILAR ; ES CINSELLER VE PUSTLAR VARDIR !!

DAYANDIKLARI TEK SEY BILGISIZLERININ KARANLIGINDAKI DIPSIZLIKTIR !!

CÜNKI OLMAYAN BIR SEYI KANITLAMAK ISTeMEK LE ; VAR OLAN ALLAH CC YOK SAYMAK ISTEMELERININ TEK SEBEBI; BILGISIZLIGIN CEHALETIN , BU ATEISTLERIN HAYVANCA SADECE TRIBLERINI YASAMAK ISTEMELERINE DAYANMAKTADIR:

COGU ATEISTLER DE ,MODERN oldugu icin ATEIST OLDUKLARINI SÖYLERLER,
AMA YAVSAKLAR ASLINDA DISARI CIKIP BU küfürleri MEYDANLARDA SÖYLEMEKTEN KORKARLAR !!

BU TIPLER GENELDE SADECE CYBER ATEISTIRLER !!!

KOMIK OLAN SUNUN FARKINA VARMAZLAR !!

IKI YÜZLÜ OLMAK : ATEIST DE OLSAN ; AASLA BIR INSANA YAKISMAZ !!

simdi bu durumda senin de benim yorumuma saygi duyman gerekiyor veya anlayis göstermen lazim !!

soguk kanli ol ,ATEIST lerin midelerinin cok genis oldugu söylenir, bununda genellikle , arka kisimla cok zevkli calismalarindan dolayi, dogal olarak midelerine uyguladiklari baskinin bir etkisinin olabilecegi düsünülüyor.. !!

c u

Zitat:
Zitat von __CENK__ Beitrag anzeigen
Dinlerin,özellikle islamin tek gelenegi vardir bence;Katliam,yalan,hirsizlik ve sübyancilik....

Bu gerizekali din simsari Türk oglu türke sesleniyorum,az biraz vicdan varsa(Ki hic sanmiyorum) Bu islamin savunulacak hicbir yönü olmadigini!Ortacag karanliginda kalmis bir din,asla ilerici bir tarz sergileyemeycegini gör derim....

Geändert von 1978salih (23.05.2014 um 10:51 Uhr).
Alt 23.05.2014, 11:01
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Beitrag Cehaletı ıslam ıle Bagdastıran Ateısttır !!

ATEISTLERIN TEK BECERIKLI OLDUGUNUZ ALAN YALAN DOLAN FITNE FESAT CEHALET VE HAYASIZLIK DIR !!

SEREFSIZCE KÖYLERDE KIRSAL KESIMLERDE; DINLE ILGISI OLMAYAN BU GELENEKLERIN YASAMASINI SAGLADINIZ !!

ATATÜRK DEN BERI NE DEGISTIRDI SIZIN SAVUNDUGUNUZ CHP !!!! HIC BIR SEY !!
NEDEN DOGUDA KI INSANLARI YALNIZ BIRAKTINIZ !!!

NEDEN KÖYLÜLERI SEHIRLERDE KAPICINIZ YAPTINIZ !!

SIZIN ZIHNIYETINIZIN ALLAH BATMASINI YARINA BIRAKMASIN !!

AKILLI OLDUGUNUZU MU SANIYORSUNUZ ; SESINIZ COK CIKIYOR DIYE ; AHMAKLAR !!

KIRSALDAKI INSANLARA KRO DERSINIZ ABAZAN DERSINIZ KÖLÜ DERSINIZ !!

SEREFI HAYSIYETI BES PARA ETMEYEN CAHILLER TOPLUMU SIZI !!

===== sizin birde benim gibi insanin bile cildirmasini istemeniz !!

==== yokardaki asagilamalarim sizlerin zoruna gitsin diye yazilmistir !!
==== benim islam ANLAYISIMA ASLA SIGMAYAN KELIMELER VE CÜMLELERDEN OLUSMAKTADIR !
====Yapilmis olan kötü cümleler sadece sizlere aynalik görevi yapmaktan ibarettir !!

Ben insanligi YARADAN da dolayi severim !! BAZILARI INSANLIGININ BILE FARKINDA OLMASADA !!

SIZIN ZORUNUZA GIDEN NE TAYYIP NEDE AKP NEDE ISLAM !!!

SIZIN ZORUNUZA GIDEN ; GERCEKLERIN GÖZÜNÜZE GÖZÜNÜZE BATMASINDAN KAYNAKLANIYOR!!!!

HIC BIRINIZDE DE ISLAM FOBISI VEYA KORKUSU YOK !!

SADECE TABII OLDUGUNUZ ; INANDIGINIZ SEYLER YAVAS YAVAS YALAN OLMAYA BASLADIKCA CILDIRMAK DURUMUNDA KALIYORSUNUZ !!

ALLAH SIZLERIN KALPLERINDEKI GÖZLERI ACSIN !!

RABBIM INSAAALLAAAAH BÜTÜN DIN DÜSMANLARININ RUHLARINI BU DÜNYADA ACIK GÖZLE BAKMAYI GÖRMEYI KALPLERINIZIN IMAN KIVILCIMIYLA TUTUSMASINI SIZLERE BU HAYIRLI CUMA GÜNÜ NASIP ETSIN !!

SIZ ASLA BENDEN DEGILSINIZ ! BENDE SIZLERDEN ASLAAAA OLMAYACAGIM!!

AMA BENDEN OLMASANIZDA ; BENIM ICIN EN SEREFLI OLAN DEGERI SIZLER ICINDE ; ISTEMEK BENIM HAKKIMDIR !!

YARABBIIII SEN RAHMAN VE RAHIMSIN !!

SEN DÜSMANLARININ BILE KALBININ SENIN YANSIMALARINI GÖRMESINI SAGLA !!

SANA INANMASALARDA SENI RED BILE ETSELER ; VARLIGINI YALANLASALARDA; SEN BU INSANLARI ; VARLIGINDA HEBERDAR EYLE !!

SEN HER SEYI IYI BILIRSIN !!
amin

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
Bu resmin Islamiyet ile zerre kadar alakasi yok.. Islami tanisaydin, bunu sende bilirdin..
ne yazikki her seferinde islam konusunda ne kadar bilincsiz oldugunu tekrar tekrar ispatliyorsun.
bilmedigin konulari neden sürekli sakiz gibi cigniyorsun?

Geändert von 1978salih (23.05.2014 um 11:11 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche