Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 01.02.2015, 11:29
Benutzerbild von romeo
romeo romeo ist offline
Neuer Benutzer

Standard

eee diskoya gidince de ne diyor adam?
düzgün giyin
giyinmeyeni almiyorlar,
aglamanin faydasi yok
Alt 01.02.2015, 12:14
ueCuenCue

Standard

düzgün giyin demiyor...heut nur stammgäste diyor
Alt 01.02.2015, 12:28
Benutzerbild von romeo
romeo romeo ist offline
Neuer Benutzer

Standard

anladim kardes,
kirmamaya calisiyor yani
üzülmesinler, aglamasinlar, yikilmasinlar, kendini ezik hissetmesinler diye degil mi
Alt 01.02.2015, 13:01
NurBanu

Beitrag hahahahahaha

Üstde yok basta yok!
Notre dame`nin kamburu seni hahahaha

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
sizin bu bana kambur diyisinizi ciddiye alip, "Kambur muyum lan" oldum ve ortopediye gittim ve test sonuclari, hic bir kambur belirtisi yok. siz de bakin:

acikta SAP görmüs gibi siritmissin, bakiyorumda TOP TOPUN resmini görünce zevke geliyor

chatde ki bayanlari mobben yolluyla kacirtdiniz, artik TOPLAR bol bol birbinize küfür edersiniz

Zitat:
Zitat von romeo Beitrag anzeigen
heheheheheheheh
birine karsi fitlamak
idda
ihtibar
ben de chatte niye artik o kadar cok küfür yok diyorum yahu

als selbstbewusste TÜRKIN ziehe ich den Schwanz nicht ein, wie ich lese ist dies eher deine Begabung

Zitat:
Zitat von ueCuenCue Beitrag anzeigen
so weit ich weiß bekommen agenten kein geld und vaybee scheint froh zu sein dass es überhaupt menschen gibt, die sowas freiwillig machen bu is discoya benzer, kapici seni beyenmiyorsa baska bi discoya gidersin, da kannse nix machen...chatte hak hukuk arayanda suc
Alt 01.02.2015, 13:05
ueCuenCue

Standard

du kannst auch rein biologisch den schwanz nicht einziehen, da du nicht mit_glied bist
Alt 01.02.2015, 13:30
Benutzerbild von romeo
romeo romeo ist offline
Neuer Benutzer

Standard

bayan?
kendini bence o kadar yüksekte görme
sen ve bayan iki ayri ve birbiriyle hic alakasi olmayan iki kelime
Alt 01.02.2015, 18:19
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

lan valla billa kambur degilim. elimde raporum var.
hem bizim bahcede cekinmistik o fotografi. insan bahcede calisirken rahat olmali dimi.
ben sizin gibi izne gittigimde sahil kiyilari gezmiyom, bahcelerimize gidip kafa dinliyom, kitap okuyom. sex yapiyom...

blackliste alinma kararin son derece hakli, chate girmedikce tükenesin insallah.

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
Üstde yok basta yok!
Notre dame`nin kamburu seni hahahaha

acikta SAP görmüs gibi siritmissin, bakiyorumda TOP TOPUN resmini görünce zevke geliyor

chatde ki bayanlari mobben yolluyla kacirtdiniz, artik TOPLAR bol bol birbinize küfür edersiniz

als selbstbewusste TÜRKIN ziehe ich den Schwanz nicht ein, wie ich lese ist dies eher deine Begabung
Alt 01.02.2015, 21:16
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Idee Tam bir Kepazesin Kambur

Zitat:
sizin bu bana kambur diyisinizi ciddiye alip, "Kambur muyum lan" oldum ve ortopediye gittim ve test sonuclari, hic bir kambur belirtisi yok. siz de bakin:

Ettigin o küfürü bi ara Karakaya ve Altayli atismasindan hatirliyorum. Artik küfür edebilmek icin googlen yapiyosan, kizim senin hayatin ciddi anlamda kararmis, bi psikologa git... yazik sana, halen bir kamyoncu karisi olabilme ihtimalin var ayda bir de olsa cinsel iliski kurabilecegin bir koca edinebilirsin umudunu yitirme.. sen umudunu yitirdikce bizler sizlerden küfür duyuyoruz. Allah belanizi versin!

Midesi kaldiran herkes bakabilir bu modasi gecmis 3 sinif kalitesiz ,rükü$ Kambur Kiroya..

SEN hala Utanmayi aklina getirmiyorsun dimi??Sen nasil bir yaratiksin böyle Kambur?

Sana o kadar yaki$tirmada bulundum hepisini kabul ediyorsun:Kamburun di$inda .öylemi?
Insanliktan istifa edip tüm kutsallarini gözden cikarmaktan cekinmeyen sagliksiz bir beyinsin,
Iflah olmaz bir le$:Zere kadar duyarliligin olsa intihar etmeyi dü$ünürdün.Adina bile söyleyecek sözlük yok bu cibiliyetsiz internet sapigina .Acizliginin farkina varabilsen kendine acirdin Kambur.

NO Panik Uno$ .

GAYTO$ acik artirmada

KIM DAHA FAZLA VERIYOR BU KALTAGA ???????

Geändert von Lara_ (01.02.2015 um 21:22 Uhr).
Alt 01.02.2015, 21:31
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden Sus Zirlama

Zitat:
lan valla billa kambur degilim. elimde raporum var.
hem bizim bahcede cekinmistik o fotografi. insan bahcede calisirken rahat olmali dimi.
ben sizin gibi izne gittigimde sahil kiyilari gezmiyom, bahcelerimize gidip kafa dinliyom, kitap okuyom. sex yapiyom...

blackliste alinma kararin son derece hakli, chate girmedikce tükenesin insallah.

tamam anladik resimde görünüyor,kambur seni

kocami$ ve yeni bir$ey söylemekten aciz ezberini tekrar etmekten ba$ka , kicini tutmaktan ba$ka bir i$e yaramayan 3 sinif adi,bayat orginalligini yitirmi$,rezil kepaze olmu$ ucuz bir Kirosun
Alt 01.02.2015, 22:42
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

bence sen halen kamyoncu karisi olabilme ihtimalini gözönünde bulundur lara. hayvanlar gibi insanlarin da sexe ihtiyaci var biliyosun. o yüzden basit önyargilarla meslek asagilamasina girmeden hemen kamyoncu bi sevgili yap da ve bu baglamda bol bol sex yaparsin, sinir sistemin gevser. tipsiz

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
tamam anladik resimde görünüyor,kambur seni

kocami$ ve yeni bir$ey söylemekten aciz ezberini tekrar etmekten ba$ka , kicini tutmaktan ba$ka bir i$e yaramayan 3 sinif adi,bayat orginalligini yitirmi$,rezil kepaze olmu$ ucuz bir Kirosun
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche