Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 28.01.2015, 18:55
Benutzerbild von romeo
romeo romeo ist offline
Neuer Benutzer

Standard

eeee etme bulma dünyasi
Alt 28.01.2015, 19:06
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

abi allahtan girmiyorlar ya, aksama kadar Salt küfür saltanati uygulayan bu üyelerin, toplum icerisinde bu sekil dolasmalari bile sakincali. bence hadim edilip türemelerinin de önüne gecilmeli. hatta iran'a sürgün edilip islami usüllere göre recm edilmeleri bile vacip bunlarin.
düsman basina düsman basina*
Alt 29.01.2015, 17:36
NurBanu

Standard

Havlama sesi artinca

tasi dogru yere attigini

anliyor INSAN

Geändert von NurBanu (29.01.2015 um 20:45 Uhr).
Alt 30.01.2015, 23:12
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Idee

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
Havlama sesi artinca

tasi dogru yere attigini

anliyor INSAN
Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
abi allahtan girmiyorlar ya, aksama kadar Salt küfür saltanati uygulayan bu üyelerin, toplum icerisinde bu sekil dolasmalari bile sakincali. bence hadim edilip türemelerinin de önüne gecilmeli. hatta iran'a sürgün edilip islami usüllere göre recm edilmeleri bile vacip bunlarin.
Zitat:
Zitat von romeo Beitrag anzeigen
eeee etme bulma dünyasi
Kendine yönetci yaki$tirmasinda bulunan Uutanmaz ADAM "FATSALININ"Chat odasinda besledigi köpeklerinden bir kactanesi bunlar.Önce üzerlerine salar,sonra tehdit,dedigimi yapmazsan daha fazlasini yaparim der

FATSALI senden hala attigin iftiranin isbatini bekliyoruz..
IFtira atarak ,köpeklerini Nurbanun üzerine salarak temize cikamazsin,sana kac defa isbatla dedim .UTANMAZ ADAM .O pis emellerine kullandigin görevi geriye iade et yeterince rezil oldun,sonrada bu utancla ya$amayi ögren Ahlaksiz

Geändert von Lara_ (31.01.2015 um 00:03 Uhr).
Alt 30.01.2015, 23:43
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Idee LE$

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen

Seni düz dikilemeyen KAMBUR,bakiyorum yine kivrim kivrim kivraniyorsun UNO$ KIZ

Hiçbir sorumu yanıtlayamayan ve hiçbir cevabımı çapıtmadan ,yalan konu$madan ,iftira atmadan kendini savunamayan sagliksiz bir GAY .Hic bir insan evladinin tenezzül edemeyecegi kadar Igrec.
HAYVN desem bütün mahluklara hakaret olur,Kendi di$kisini yiyen DOMUZ bile temiz kalir bu le$in yaninda.

Dikkat edin! "Orospu'nun çocuğu" değil, "orospu çocuğu" diyorum.Cünkü annasinn sucu yok!Bilseydi, büyüyünce böyle bir "Mahlukat" olacağını hiç doğurur muydu,Olsa olsa 9 ay çektiği kabızlık"tan sonra makatından defettiği bir "bok"tur!.. Düşünüyorum da, bir "insan"dan, mümkün değil, böyle bir "yaratık" çıkamaz!.. Bir kadın, böyle bir "enik" doğuramaz.Hiçbir ana baba, böylesine bir "PISLIK", böylesine bir "MIKROp" üretemez.BEYINSIZ herkes senin gibi PC önünde pineklemiyor SÜMÜK

Geändert von Lara_ (31.01.2015 um 00:07 Uhr).
Alt 31.01.2015, 14:32
NurBanu

Ausrufezeichen Görevlerini cikari icin kullanan ufak agent

@for all vaybee user
Bu Chati kendi cikarlari icin kullanan, sirf kendi egosunu tatmin etmek icin burayi kullan biri Burda nasil Agent olarak kalabilir?
Fatsali31 bu chati cikarlari icin kullaniyor, sirf kendi egosunu tatmin etmek icin, bazi üyelerin (ben dahil) üzerinden kendi reklamini yapiyor. ÖRNEK: bana Burda hakaret, küfür ediyorlar, iftira atiyorlar BEN KENDIMI SAVUNUNCA, bu Agent bozuntusu fatsali31 beni "chatin huzurunu" bozuyormusum nedeni ile beni cok kez kanaldan atdi (6 saatligine).

Fatsali31 agentin, beni atdiktan sonra ve ben odada olmadigim zamanlarda ARKAMDAN DEDIKODU YAPTIGINI cok kez duydum. Benim hakkimda atip tutarak diger userler bana karsi fitliyor ve böylelikle kendi reklamini yapiyor, BÖYLE IHTIBAR KAZANILMAZ ufak agent.

Bir agentin görevi "asayisimi" saglamak yoksa "dedikodumu" mu yapmak???
Agentin dedikodu yapma gibi bir lüksü olamaz, bu Hakki nerden aliyo bu ezik?

Ben 24.1.15 den bugüne kadar Vaybeenin Talk odasina giremiyorum, forumda onun hakkinda yazdigim yazilar silmedigim icin, ve utanmadan bana iftira atiyor bu sahis "hakhukuk" userin ben oldugumu idda ediyor.
BUNUN ISPATINI istiyorum ispat edemiyorsa ÖZÜR DILIYECEK, VARMI INSANA CAMUR ATMAK BURASI SENIN BABANIN TARLASIMI?

Görevini, cikarlari icin kullanan biri buraya nasil agent olur? Görevini yerine getiremiyorsan IYADE EDECEKSIN!!!

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
Kendine yönetci yaki$tirmasinda bulunan Uutanmaz ADAM "FATSALININ"Chat odasinda besledigi köpeklerinden bir kactanesi bunlar.Önce üzerlerine salar,sonra tehdit,dedigimi yapmazsan daha fazlasini yaparim der
FATSALI senden hala attigin iftiranin isbatini bekliyoruz..
IFtira atarak ,köpeklerini Nurbanun üzerine salarak temize cikamazsin,sana kac defa isbatla dedim .UTANMAZ ADAM .O pis emellerine kullandigin görevi geriye iade et yeterince rezil oldun,sonrada bu utancla ya$amayi ögren Ahlaksiz
@_Lara
Kalbimin dim dimi iyiki varsin, benim dava arkadasim, biricik Dostum seni ben bu 1000 askere degismem.
Alt 01.02.2015, 03:14
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

sizin bu bana kambur diyisinizi ciddiye alip, "Kambur muyum lan" oldum ve ortopediye gittim ve test sonuclari, hic bir kambur belirtisi yok. siz de bakin:

Ettigin o küfürü bi ara Karakaya ve Altayli atismasindan hatirliyorum. Artik küfür edebilmek icin googlen yapiyosan, kizim senin hayatin ciddi anlamda kararmis, bi psikologa git... yazik sana, halen bir kamyoncu karisi olabilme ihtimalin var ayda bir de olsa cinsel iliski kurabilecegin bir koca edinebilirsin umudunu yitirme.. sen umudunu yitirdikce bizler sizlerden küfür duyuyoruz. Allah belanizi versin!

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
Seni düz dikilemeyen KAMBUR,bakiyorum yine kivrim kivrim kivraniyorsun UNO$ KIZ

Hiçbir sorumu yanıtlayamayan ve hiçbir cevabımı çapıtmadan ,yalan konu$madan ,iftira atmadan kendini savunamayan sagliksiz bir GAY .Hic bir insan evladinin tenezzül edemeyecegi kadar Igrec.
HAYVN desem bütün mahluklara hakaret olur,Kendi di$kisini yiyen DOMUZ bile temiz kalir bu le$in yaninda.

Dikkat edin! "Orospu'nun çocuğu" değil, "orospu çocuğu" diyorum.Cünkü annasinn sucu yok!Bilseydi, büyüyünce böyle bir "Mahlukat" olacağını hiç doğurur muydu,Olsa olsa 9 ay çektiği kabızlık"tan sonra makatından defettiği bir "bok"tur!.. Düşünüyorum da, bir "insan"dan, mümkün değil, böyle bir "yaratık" çıkamaz!.. Bir kadın, böyle bir "enik" doğuramaz.Hiçbir ana baba, böylesine bir "PISLIK", böylesine bir "MIKROp" üretemez.BEYINSIZ herkes senin gibi PC önünde pineklemiyor SÜMÜK
Alt 01.02.2015, 09:37
ueCuenCue

Standard eine frage ...

gibt es denn einen ehrenkodex für agenten?????

Alt 01.02.2015, 09:41
Benutzerbild von romeo
romeo romeo ist offline
Neuer Benutzer

Standard

heheheheheheheh
birine karsi fitlamak
idda
ihtibar

ben de chatte niye artik o kadar cok küfür yok diyorum yahu
Alt 01.02.2015, 09:42
ueCuenCue

Standard

so weit ich weiß bekommen agenten kein geld und vaybee scheint froh zu sein dass es überhaupt menschen gibt, die sowas freiwillig machen bu is discoya benzer, kapici seni beyenmiyorsa baska bi discoya gidersin, da kannse nix machen...chatte hak hukuk arayanda suc
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche