Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 28.07.2014, 18:33
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Yalani sen konusuyorsun. Filistinlilere gelince..
Baba tarafindan büyük dedem Yemem sehidi. Anne tarafindan büyük dedemin kardesi Canakkale sehidi..
Filistinlilere gelince onlarin yardimi olmsaydi Filistin ve Levante dedigimiz Suriye, Ürdün, Lübnan vs. hic bir zaman elimizden cikmazdi. Bugün Ahmet Kudsi Tecer dogup büyüdügü köyü gezerdi ve "orda bir köy var uzakta" diye hayiflanmazdi..
Ben Hz. Ali'nin sözlerini yüregime yazdim. Bütün insanlar kardestir, ya dini itibari ile, ya da insanlik itibari ile..
Irkcilik bana ters bir sey. Ama koyun gibi balik hafizali olmakta bana ters düsüyor..
Benim Türkce din dersi ögretmenim, ki kendisi hem ilahiyat okumus birisi hemde Türkoliji okumus birisidir, demisti ki, Ask_Sehidi, Filistinlilerin iki yakasi bir araya gelmez onlar Türklerin ahini aldilar.. Neyse bu konuya da fazla deginmeyecegim.
Musul'un ve Kerkük'ün misak-i milli sinilari disinda kalmasina da fazla deginmeyecegim.
Kürdistan'nin da kurulmasini istemedigime fazla deginmeyecegim... Cünkü Kürtlerin icindeki o aydin kesim benim icin Türkiye'nin %70'den daha kaliteli insanlar.. Onlar giderse, Türkiye hic cekilmez

Zaten Kürtlerin hanzolari bir ayri hanzo olurlar. O da bir ayri konu..
Neymis mesele? Mesele Kürt olmak mis, Türk olmak mis, Alman olmak mis degil. Insan olma meselesi.. Insan olamayan bir zat hic bir sey olamaz..
yalanini simdi patlatacagim.
Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi
Filistini burdan bir daha sikiyim! Analarini avratlarini sikiyim! Müstehakk onlar icin, daha beter olsunlar

bunu yazan dedenmiydi beee cahil küfürbaz????