Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 03.09.2011, 14:20
21esma21

Standard

Zitat:
Zitat von aligaycan Beitrag anzeigen
Bazi Arkadaslarin burada cok dar bir arastirma yaptiklarini üzülerek görüyoruz. Malesef cok dar bir pencereden dünyaya bakanlarin önümüzdeki zamanda olaydan dahada farkli olmalarini ümid ediyor ve su sayfalari okumalarini öneriyoruz.

http://www.hakkinda-bilgi-nedir.com/...hakkinda-bilgi

Biz kimseyi degistirmek istemiyoruz ve herkezi oldugu gibi kabul ediyoruz. Tabiki bunu kabul edemeyenlere yukaridaki vermis oldugumuz internet sayfasi kapak olsun...
Böyle olmanizda sizin bir sucunuz yok... ama bu halinizlede dogmadiniz.
Hickimse escinsel olarak dünyaya gelmez. Eminim sizinde cocuklugunuzda yasayip kaldiramadiginiz olaylar olmustur.

Yüzde yüz belkide iyilesme sansi yok... bacagini kaybetmis bir gaziyi düsünün, bu gazinin bacaginin yeniden büyüme ihtimali varmi? Elbette yok... ama en azindan normal yürüyebilmesi icin protez kullanabilir...

Kücüklükten aileler tarafindan asilanan, ruhsal bozukluklar yüzünden hormonlarin degismesinden sonra o hormonlarin yüzde yüz normale dönüsmesi, arastirma sonuclari garanti verilemiyor.. burda elbet haklisiniz.
Ama tedavi sonucu -normal- bir hayat sürebilirsiniz.

Bakin burda insanin icini burkan olaylar yaziyor:

"Büyük Günah Olduğuna İnanan Bazı Eşcinsellerin Feryadı KURTULMAK İSTİYORUZ

Birgün gelip de, eşcinsellik konusunda araştırma yapıp, nasıl eşcinel olduklarını öğrendikten sonra günlerce şoke olmuş halde gezeceğimi aklımın ucundan bile geçmezdi.
Aman Allah’ım!
Meğer hiç ummadığımız olaylar, bu çocukların eşcinsel olmasına sebep oluyormuş. Sebeblerin neler olduğunu öğrendikten sonra dünyayı alev alev yanıyor zannettim.

3. Eşcinsel. S. Babasından Nefret Eden

Erkek, Kadın Olmak İstiyor

Hemen şunu söyleyelim, hiçbir erkek bedeni asla tam kadın olamaz. Bu durum çok iyi bilinmeli. Gençlerin uzuvlarını kesme işini ranta çevirenler tuzağına düşmemek gerek.

S. de telefon açtı bana. Dindar bir ailede yetiştiğini, İmamın Manken Kızı adlı romanımdaki bir sözden cesaret alarak beni aradığını, bir derdini benimle paylaşmak istediğini söyledi, durumu anlattı. Çözüm arıyor… Yangından kendisini çıkarmaya çalışıyor belli.
Uzun zamandan beri, masum bir çocukken Bush ve İsrail Başbakanı gibi caniler hangi süreçten geçip de canileştiler diye düşünmekteydim. Şimdi de gönüllü eşcinsel olanlar haricinde eşcinsellikten iğrenen, onun bir namussuzluk olduğuna inandığı halde yine de duygu olarak eşcinsel olanların çocukluğunda neler olduğuna aklımı yormaya başladım. Bu yüzden S.ye, bana çocukluğunu detaylarıyla anlatmasını söyledim. Anlattı hayatını. Arada, onun değinmediği konular hakkında sorular sordum.
Aman Allah’ım bu ne? Yine benzer durumlardan dolayı çocuğun cinsel arzuları yön değiştirmiş.
Babası annesini sık sık dövermiş, annesi odasına geçip, gizli gizli ağlarmış. Annesine acıyan S, sürekli annesinden yana olmuş. Annesini hep ağlarken gören çocuğun dengesi bozulmaya başlamış.

.....devamini okumak isteyen:

http://www.mektupdergisi.com/yazi_15...ISTIYORUZ.html

Icim ciz etti ya Allahim iyi anne baba olmayi nasip etsin