Thema: Özbek Pilavi
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 26.02.2015, 19:05
seyrangah

Standard

Yapma yaff Sen neymissin böyle be abi? Diz cökmüssüm öyle mi? Hristiyanlar gibi bir de hac isareti de yaptim mi?

Örnegin sen benden ettigin küfürlere ve yalanlara özür dilemedin. Ama seninle benim aramizda fark bu olsa gerek. Kendim degerlendirme yapmiyorum. Degerlendirmeyi bu dünya da Türk Milletine ve ahirette cenab-i Allah C.C.'ya birakiyorum. Yigitligin bir mertebesi de özü sözü, durusu bir olmasidir.
Yaptigim yanlis idi. Ve o özür ile kendimi hicte kücük duruma düsürdügümü sanmiyorum, yoksa inadina restlesirdim

Sen beni tanimadigin icin bilmiyorsun, ben pire icin yorgan yakanlardanim is inada bindimiydi!

Bak, insanlarin algilari insanlarin olgularini belirlermis. Ben senin annenden, babandan, esinden ve kardeslerinden özür diledim, cünkü onlarin bu isle bir alakasi yok. Ama benim dinim bana güzel konusmayi, güzel amellerde bulunmayi, Hz. Ali efendimizin degimi ile, öyle bir insan ol ki, öldügünde düsmanlarin bile senin arkandan göz yasi döksün misali emrettigi icin özür diledim.
Fark yaratiyorum kanaatimca, bunda ne var? Bi aksilik var mi?

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
sen ve senin zihniyette olanlar bu sekilde her konuda nefret kusarsa ne olacak buranin hali?

her konuda siyasetmi tartisacagiz?

hatirliyorsundur bir zamanlar sen her konuya küfürlerini siraliyordun, sonucta ne oldu?

evet, o küfürlerini teker teker yalattim ve herkesin önünde özür diletip önümde diz cöktürttüm.

bir daha böyle hem seni rencide edecek hemde diger üyeleri rahatsiz edecek durum olmamasi icin lütfen siyaseti ayri konularda isle.

Not: yeni gördüm: Hadi siyasi konulari ayri isleyelim. Tamam, kabul. Bu beklentinde bir sakinca ya bir yanlis görmüyorum.

ps. chp'ye propaganda yapayim derken baskalarina nefret kusarak ve karalayarak yapma bunu. chp'nin vizyon ve hedeflerini paylasarak yap. cünkü bu sekilde chp'nin vizyonu ve hedefi olmadigini gösterip partine en büyük zarari kendin veriyorsun.

Geändert von seyrangah (26.02.2015 um 19:18 Uhr).