Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 26.03.2013, 18:10
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Herrlichkeit Beitrag anzeigen
dogru yalan söylesen belki inanan olacak.

seni inancsiz bir sapkin olarak biliyor eski arkadaslarin.
yusuf (lastoschun eski arkadaslarindan biri) bile bu lastosch "piiieeep piieeepp ......" diyor senin hakkinda.
ben lastosch ne kadar aptal olsada benim yanimda baskasinin hakkinda ve ailesine küfür edemezsin deyip adami susturdum.

senin dans ile günah cikarma inancina en yakin yasar nuriyi gördügünü bizden kacmadi lastosch.

hadi diyelimki sen yasar nurinin yolundan gidiyorsun. sana sormazlarmi yol arkadasini niye satiyorsun diye???

yasar nuri: "chpnin ici disi yalancilarla dolu."

tamam yasar nuriyi sattin.

CHPde yasar nuri hakkinda demedik laf birakmadi. buna nasil göz yumdun?

sizin her yönünüz celiskili. sende celiskilisin.

omurga sahibi olmayi ögren ve düsüncelerini sabitlestir. öyle oynak düsünceli olmakla bir yere varamazsin.
Iste bir müslüman müsveddesinin yalanlari. Yusuf diye diye kendince bir Yusuf yaratti kafasinda, buna akil veren..

Ben iki tane Yusuf tanirimm. Birisi Cüneyt Arkin rol aldigi "Deli Yusuf" diger ise Delirormanli "Koca Yusuf" Koca Yusuf' ta bizim köydeki Irbähähm emmiye benzedigi icin ilgimi cekmisti.. Bir lakabi da "Cihani titreten Türk"'tür

Anlasilan bayagi yol kat etmissim, Mülltoni dolup tasiyor ve yalana dolana basvuruyorsa, tomates gibi kizariyorsa o zaman bu cöplügün bu barikatin ardi vatandir