Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 23.11.2010, 08:35
Benutzerbild von tekzenci
tekzenci tekzenci ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

cyber

carpilacan shimdi hemen töbe de...
du hast ja garkeine ahnung...keiner hat ne ahnung..kimsenin bildigi bir schey yok...türkiyede son 8 sene icinde gizli gizli tüm tembel türkleri beyin yikama makinasina soktuk, hepsi japon-isci-arilari gibi günde 24 saat uyumadan calisio...
tayyibin her el attigi isch bugune kadar oturdu..artik türkiye refah icinde yashio...benim alman arkadashlar diyo bana *türkiyenin durumu almanyadan,amerikadan cok iyi...valizimi toplayip hemen gidecem...hatta kizimi bi türke verecem..yetmesse karimi da üstüne hediye edecemki yüce türk millet bol sex yapip cogalsin*....
vox ta *die auswanderer* serie var..orda her gün bakabilrsin -die reise der familie engels in die türkei- usw... tüm dünyanin gözü türkiyenin üstünde zaten..cünkü dünyanin merkezi türkiye...bunu napolyon, hitler, einstein, friedrich ebert ve mahatma gandhi söylemisch...
gandhi hatta türkiyeye geldiginde demis *türkiye bir gün dünyanin bir numarali ülkesi olacak..keske benim babamda türk olsaydi bende türk olsaydim* yaaaaaaaa ischte böyle...

sabah sabah küfür etmeden bitirim shu yaziyi..yoksa ucacam communityden...

gegen dumme türken die jeden scheiss glauben ist kein kraut gewachsen...wer an ne starke türkei glaub, kann auch direkt ne jungfrau zum poppen in der community suchen oder glauben das die osmanen die erste mondlandung hingelegt haben, hatta ilk telefonuda osmanlilar icat etmis...istanbul - ankara görüschmeleri dakkasi 2 akce mis..sonrada cepp-alofonunu icat edip uzaya mekik atmischlar..osmanli ici görüschmeler bedava, osmanli dischi görüschmelere dakkasi 3 akce... 16. yüzyilda tank icad etmis osmanlilar...ama bakmislar at ile kosturmak daha güzel, saclar rüzgarlarda esiyor...demisler tanki almanlara hediye edelim biz atlarla dewam gidelim...

wenn jemand sein ganzes leben lang so n schwachsinn anhört baut sich eine gewisse beratungsresistenz auf...da kann man echt nur sterben und im nächsten leben beten das man nicht als schwarzkopf aufwacht...allah düschürmesin -amin-

Geändert von tekzenci (23.11.2010 um 09:53 Uhr).