Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 06.02.2017, 00:01
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

[quote=1insanol;2120378]Her pisligi aldigin agzina nami alamazsin
Posta kutum acik Ya adres ver yada adres iste burda nekadar alcak rezil oldugunu, sergilemene gerek yok....hakaretlerini bin misli iade ettigim halde halen hakarete devam etmen senin alcagin serefsizin o.. teki oldugunu gösterdi...Dedim gibi tüm tokmakcilarinla davetlisin...senin gibi sanal fareleri cok ayaklarimi yaladilar..varsa zere serefin p kutuma yazip adres ister gelir hakaretlerini yüzüme yapmayi denersin varmi yürek anlarsin.!!! burda hakaret etmekle ancak rezilligini alcakligini o hakaretlerin binmisliyle sana ait oldunu gösteriyorsun.

[quote=Lara__;2120376]
Zitat:
Zitat von 1insanol Beitrag anzeigen
lan sapik gihodi, defol git..Pislik sapik..git kime taparsan tap, benim konuma uzak duracaksin..aksi halde böyle iki metre havaya sicramakla kalmaz, gelir seni ininden cikaririm...Yakinda o putlari selanigin cöplügüne atacagiz..sizde pesinden gidersiniz rum bozuntularindan baska kimse sevmiyor zaten tanaganizi..Sanal sapik hakaret etmeyi seviyorsan git köprü altina soguturler seni ben o islere bakmiyorum..ettigin edecegin hakaretleri bin misliyla o alcak suratina tükürüyorum...THE HOST

Nasil bir Malsin lan SEN???? Benim Agzimi merak etme emin ol Annandan emdigin sütden daha temizdir...Benim agzimin bekciligini yapicagina ANNANIN agzina sahip cik ,agzina ne aldida senin gibi yobaz vatan haini bir hobbit cikti ... SEnin gibi Bizans artigi o coucgu baska nasil anlatilir?SANA bir soru sordum..Bel alti yazan sensin,sadece anladigin dilden cevap veriyorum...kafa diye tasidigin o saksiyi bosuna kendine yük etme Mal...

buda bana özelden yazdgigi mail...Bu Mal beni dueloya davet ediyor...)))))))) $aka misin lan ??Bu rospik kimse erkek nickiyle forumda yaziyor...bana özelden yazdigi mail....Kiz sen lez deyilsin kesin Transe'sin...tokmakci da annasini becerenler olmali...

Sie sind hier: Startseite > Nachrichten > Posteingang > Nachricht anzeigen
Nachricht anzeigen

Absender:
1insanol [ Blocken ]
Betreff:
SIKIYORSA hakaretlerini gel burda yap
Datum:
vorgestern, 02:03

Tum tokmakcilarini topla gel, korkmana gerek yok size insanlik dersi verecegim...Hakertlerinin birini yapabilirsan...gelecegi zamani yaz..saygi saygi deger insanogullarina..forumda tek kelime istemiyorum duydunmu kal
Hermann Rein str 3
37075 Göttingen
Antworten Löschen Als Spam melden

P:S
Annasina Mü$teri aryor yobaz ilgisi olan bu adresse yazabilir

Geändert von Lara__ (06.02.2017 um 01:07 Uhr).