Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 05.06.2009, 11:50
fos

Standard Ilk yardim 112

Kaan K: inggh innghh..
Butler: Efendimiz, nooluyor size..cekilin cekilin, hava alsin biraz..
Kaan K: inggh innghh..ölüyüru u mm Butler.butle..
Butler:Efendim..sizi duyamiyorum..hah kulagima söyleyin..ay ayy ay

Kaan K: Salak butler bir vampir bu kadar kolay ölür mü?..oglana biraz vicdan azabi cektimek isitiyorum, ambulans cagirin, bir iki gün hastahanede yatayim.Deyyusa dersini vereyim biraz.

Nadia K: babaciigim ölmeden elini öpeyim
Kazim V.: af et beni sayin babacigim..askimiz cok güclü..Ölme emi...
Kaan K.: argh ..öl ü y..o ru mm....sizin yüzünüzden..ahh..tükendimmm

:::Daa..Dii.. Daaa..Diii::: - Ambülansin icerisindeyiz -

Doktor:Efendim..alo beni duyuyormusunuz?Sanirim bir kalp krizi gecirdiniz,simdi size EKAGE baglicaz dit dt dt dit / Efendim simdi de size serum baglayacagiz.
Butler: Serum mu?..sey..ähm..Kan yok mu?
Kaan K.: Se rum ist emi yo rummm... 0 Rh + bagl a sinlar b an a ..damardan alay imm..arghh
Doktor: Serum yerine kan mi?..Butler efendi bu ne demek?

Butler:Siz Efendim Vampir Kaan Kanlicani tanimadiniz galiba? Sekerli su degil! Adam sizden kan istiyor! Ne salaksiniz siz pratisyen hekimliginize kac
gün oldu baslayali?

Doktor:Vampir mi???Gercekten mi? AAAAAAAAA biz hep onlari hikaye sanirdik..SOFÖRR LA HAKAN CABUK DUR..SAGA CEK..VAmpirmIS la..la..
nan biraksana beni..

Kaan K. Gel buraya salak doktor- bak issiririm pisman olursun..projemizin icine sijcma simdi!! Hem gercekten de biraz kansizlik cekiyorum..bak tenim bembeyaz kesildi..hadi tak su siseyi !

- -
Kaan K. doktoru issirmamak icin kendini zor tutar, soför korkudan altina isemektedir, ambulans süratle sehiricinde yol almaktadir..doktor bir sise taze ve 8 derece sogukluktaki mübarek kirmizi siviyi Kaan K.nin koluna takar..o da 0-rh pozitifle böylece hasta numarasina devam eder..akli doktorun bugday renkteki kirisiksiz ve davet edici boynunda kalir..heyecanlanmis adamin atardamarinin atisini görebiliyordur..

issiracak mi?