Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 11.03.2013, 11:43
verda

Standard washn go schön wärs

ah keske benimde saclarim sorunsuz olsada yikadigimla kurutmamla bir disari cikabilsem ama nerdeee. saclar ne kivircik ne düz, koyun tüyü gibi birsey, kece nerdeyse. bakim yapmasam vay halime.

generell lautet meine devise: nicht ohne mein glätteisen )

saclar uzunken hic olmazsa rahat örgü yapabiliyordum ya da at kuyrugu fakat bir modele heveslendim kestirdim ve hiiiiic memnun degilim. bakimi zor ve hic pratik degil (bob) o yüzden simdi yeniden uzatmaya calisiyorum. bende bakim icin yag kullaniyorum. gerci kuaförümün verdigi bir yag var süper sacta yok gibi ve kuru saclara birebir. onun disinda dogal olarak bende aktarlardan aldigim yaglari kullaniyorum ama sadece sac uclarine, diplerine sürünce igrenc oluyor. sampuan ve yumusatici olmazsa zor, arada bir kür. tabiki boyadan da saclar epey yiprandi, daha önce sariydi simdi kendi dogal rengime dönüs yapmaya calisiyorum fakat sariya alisinca aslinda özler oldum ve dogal rengimi de hic bir kuaför tutturamiyor o yüzden hep istedigimden koyu cikiyor saclar o da beni cok solgun gösteriyor. herhalde yakin zamanda yine bir kac gölge attirip rengi yumusatacagim.