Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 18.05.2009, 10:47
fos

Standard Son türk vampiri Kaan Kanlicanin anilari

Sayin Kaan 89_üncu yasgününüzde $atonuzun kapilarini bize actiginiz icin cok tesekkür ederiz.
Hosgeldiniz !! 89 degil..289!
Efendim ?
289 yasindayim! 1720 Tripezunt dogumluyum, simdiki Trabzon! karadenizden sarap kalyonuyla romanyadan gelmisiz.O dönemde Osmanlidan baska tüm diger ülkelerde aclik ve sefalet kol geziyordu, ayrica grip salgini.Babacigim Veysi ve erkani Vladopolisten alip buraya yerlesmis.
Benden baska da kimse kalmadi..123 senendir dulum.
Sayin Kaan, sizi yasiniza ragmen cok dinc ve viril gördüm, sirriniz nedir?
Sirrim, daima taze kan icmek ve aksamlari dislerimi fircalamaktir.Ayrica eh biraz da vampirligimizin de verdigi genetik bir fayda da var tabii..
Sayin Kaan, kani nerden temin ediyorsunuz?
Efendim, radyoda yayin yaptiriyorum "acele rh tip kanamali bir hasta icin vs.." duymussunuzdur, o anonslar benim firmam tarafindan yapiliyor, bir nevi reklam gibi.
Nasil yani..
Cok basit, gelen kanlari dondurup, ihtiyacimiz oldugu sürece kullaniyoruz. Yogurda, dondurmaya börege hersey koyabilirsiniz. O eski, bardakla kan icmeler bitmistir *zili calar.butler gelir* evladim misafirlerimize birseyler ikram ediver!
Ehh kalsin..almayalim sayin Kaan, peku efendim, caniniz hic taze bir boyuna dis atmak istemiyor mu?
Evladim simdi cesitli hastaliklar var, AIDS bende kaschinti yapiyor..ayrica, bu gribe karsi bir care bulamadik, biz vampirler de etkileniyoruz..bizim de canimiz var...ayrica kurban bayraminda akitilan kanlari toplayip yedekte bulunduruyoruz.Ama krizdne dolayi..inanlarin da hayvanlarin da kani azaldi..
sey..kac kilosunuz?
E..efendim..73..nicin sordunuz..?
-------------------------------------

12.03.2007-Zaman Gazetesi
DMA: 23 gündür aranan ve bulunamayan röportaj ekibininsirri cözülemedi..