Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 27.12.2014, 11:33
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden Tam bir Kepazesin,Arsiz ,$imdide Mazlumu oynuyor

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
Lara sen ve Banu hastasiniz, senin chate girisin ve girisindeki sarf ettigin sözler, saldirilarin. Insanlarin ailelerine cirkince küfür etmeniz kabuledebilinir tutum degil.

Seni anliyorum Lara, siteden baska bir üye seni "evlenicem" diye kandirip hayallarinle oynamasi elbette kabul görülür durum degil ama bu olay senin bu saldirganligini mesru kilmaz. Dolayisiyla chatte kendi nicklerinizle veya yeni actiginiz nicklerle ettiginiz küfürler haddini asti.

Simdi adim adim, einloggen yapisini ve hic dinlemeden insanlara satastigini görelim:

Bu resimleri arsivledim, daha ettiginiz onalrca küfür var. Bu sekil, benim ölen anneme, digerlerinin bosandigi eslerine veya dul kadinlarin cocuklarina cirkince küfürler etmeye devam ederseniz, sizleri hic cekinmeden mahkemeye veririm ve bunun karsiliginda yasayacaginizin utancin da hesabini yapin. Ben sahsen, böyle bir sitede sizin gibi sürüngenlerle muhattap oldugum icin utanc duyarim. Igrenc insanlar, sizin gibilere alfabenin o iki güzel harfinden olusup, türk kültürünün en masum his ifadesi olan "MK" bile cok.
Bak ben Zirlamyorm
O yetersiz zekanla ,ki$kirtici türkcenle,inandirici olmak icin varini yogunu dökmüssün ortaya,dökünüyorsun inandirici olmak icin.
Bense gevrek gevrek gülüyorum.

Ar$ivlemene gerek yok'ki UNO$,yükledikerin neki? Chat odasinda senin sadece ailene deyil 7 sülalene küfürler ediyorlar,sende cam acip onlara renkli Calvin K. ic $ama$irlarini gösteriyorsun,kalem ka$li UnO$.Tek SAPIKLigin buda deyil budalanin teki olmana ragmen kendini kurnaz saniyorsun,insanlari bir birine dü$ürüyorsun,Dul karilarin özelini,isimlerini ,adress'lerini aciklayanda SEnsin.
Utanmayi aklina bile getirmiyorsun,tam tersine hala iki yüzlü,pi$kin bir $ekilde kendinin kurnaz oldugundan eminsin.Hic bir yorumu carpitmadan duramayan,yalan konu$madan,iftira atmadan Kekemelerin KEKEMESI üc cümle üst üste kuramiyorsun,ALCAKCA insanlari bir birine ki$kirtan ,yalan konu$an,iftira atan,PIS bir VAtan hainisin.Kelime uydurmaya kalkiyorsun beceremiyorsun,küfür etmeye kalkiyorsun,kendi üst ba$ina siviyorsun
Kepaze,gördügün gibi duvara hoplarsin,$apa oturusun,Küle osurursun,bunu aklina sok.

Hic bir Insan evladinin tenezzül edemeyecgi kadar igrencsin

$imdi soruyorum sana (Senin) gibi bir O.C..Küfürsüz nasil anlatilir..

hadi $imdi bunu Ar$ivine yükle git beni polise ver gör annanin'kini

Senin bu hatta kaldiramayacgin hic bir $ey yok
Senin en kücük duyarliligin olsa intihar etmeyi dü$ünürsün SÜMÜK

Geändert von Lara_ (27.12.2014 um 11:49 Uhr).