Thema: Neden HAYIR
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 24.04.2017, 00:16
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von YigitAdam Beitrag anzeigen
...Babanlami kocanlami karistirdin yoksa aynada gördügün rezilliklerimi anlatiyorsun kandolios...iddialarini isbatlayamazsan dünyanin en alcak orospususun...BeN BELGELERLE KONUSUYORUM BAK SENIN VE ATANIN SECERESEINI CIKARDIM..ne pislik oldugunuzu dünya gördü sen halen buralarda millete iftira küfür atmakla ugras virus sevici cukur..
https://www.youtube.com/watch?v=Kd8ZVfsqyeU

Atatürk düsmani yobaz,

bir insan evladina yakismayacak kadar cirkin,agiza alinmaycak küfürleri, burada ben uno$a yaptim,uno$dan sonra 'da sana.O kadar Utanmazsin'ki ,o kadar arsizsinki, ta$ olsa catlar,toprak olsa kayar,yüzüne tüküren tükürene, banamisin demiyorsun,utanmayi hala aklina bile getirmiyorsun.yaptigin tek sey yobaz ,Atatürke hakaret etmek,ATAürk düsmanligi yapmak,buradakilere sallamak,küfür etmeden kendini savunmaktan acizsin,zavallisin..nasil bir pisliksin sen ya...
künefe sikismis pire gibisin...düzgün tek bir yorum yapamiyorsun,yaptigin tek sey burada Mahalle karisi gibi cene yaristirmak.....Ortalama kahve kültürüne bile sahip deyilsin..yobaz,cahil,igrenc,asalik,pis herifin tekisin....hadi bunada yarabbi sükür de,yasam artigi

Geändert von Lara__ (24.04.2017 um 00:19 Uhr).