Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 27.04.2015, 21:35
Benutzerbild von Alphawolf
Alphawolf Alphawolf ist offline
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen Hakiki ruh hastası orospu çocuğuna hitaben;

şimdi Aşağıdan Itibaren Okursanız Kronolojik Olarak Forum Konularının Yayınlanışını Anlayacaksınız (!). Ruh Hastası Damgası Vurmaya çalışan, Kıvırmada üstüne Olmayan, şeref Ile Yakındna Alakası Olmayan Bir Orospuevladının, Sözüm Ona Başka Bir Rumuzu Kullanan Kişiyle ''aklı Sıra'' Akıl Oyunu Gerçekleştirmeye çalışmasıdır. üstteki Konuşma Kaydını Iyi Okursanız, Benim Yazışma Yaptığım Bayanın ( Orası Da Meçhul Tabii Bayan Olduğu) T9 Denen Ipneye Sözde (!) Ulaşamadığı Iddiası Var T9 Denen Orospuevladına (!). Fakat Işin Tuhaf Ve En önemlisi '' Götüyle'' Gülünecek Tarafı Ise, Bu Konuşmayı Yaptığım Bayan ( Artık Hangi çakalsa) T9 Ipnesinin Arkadaş Listesinde (!!!) çok Tuhaf Değil Mi? :d Sözüm Ona Bir Başkasının Ağzından Manipülasyon Yaptıracak , '' Manbee Vahşi Erkek, Iktidarlı Erkek, Işadamı ''....:d
Konuşma Kaydına Dikkat Edecek Olursanız, Yazışmayı Yaptığım Hanım Ile ( Hangi Orospu Veya Hangi Orospuçocuğu Olduğu Bilinmiyor Gerçi) Benimle Ilk Defa Diyalog Kurduğunu Anlarsınız. Ilk Defa Diyalog Kurduğu Bir Insana, özellikle De Bir Erkeğe ( özel) Sırrını Bölüşüyor (!) Vayy Anasını Sayın Seyirciler. Tam Cıa'ye Göre Bir Iş Bu. Akıl Tutulması, Manipülasyon, şerefsizlik, Yalan Herşey Var (!)...sen Ne Imişsin Be Manbee,t9, Kenan, Murat, Mükremin :d :d:d Ben Demiyorum Yazışmadaki Hanım Söylüyor '' Mükremin'i ''...vahşi Erkek Manbee