Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 28.04.2015, 19:08
Benutzerbild von Alphawolf
Alphawolf Alphawolf ist offline
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen Feyzadeye hitaben;

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
Alphawolf

mademki kücük cocuk gibi inat ediyorsun, bende sana kücük cocukmussun gibi cevap yazmayliyim ki, umarim bu kez o kus beynin bu yazilari anlar:

1. ben banu'ya yazdim, senin ismin banu mu?
2. ben senin 40 yasinda oldugunu idda etmedim, 40, 50 yaslarindalar dedim, bu demektir ki yaklasik 40 yada yaklasik 50 yasinda üyelerinden bahsediyorum. sen 37 yasinda oldugunu söylüyorsun, ve ister inan ister inanma, 40 yasina merdiven dayamissin
3. 50 000 kere bana: sen naciyesin diye mail atan sendin!!! defalarca sana, HAYIR ben naciye degilim dedim. ama keciden de inatci oldugun icin, sürekli devam yazdin. taki beni naciye ile iltiabata gecmeye zorliyana kadar.
4. cocuklugunda kücük emrah'in, ceylan'in, ve cüneyd arkin filimlerin dozunu fazla kacirmissin!!!hala burda, dagdan inme domatessalcasi ayaklari yapiyorsun
5. sence ruhu öldüren insan katil ise, o haldem EVET tam kendini tarif etmissin, cünkü naciye naciye naciye diye bagrira bagira, herkese gina getirdin, EN BASTA NACIYE SENDEN BIKTI, AMA SEN TAS KAFALI OLDUGUN ICIN, BUNU ANLAMIYORSUN
5. sen benim ismimi tekrar tekrar buraya yazarken bana sordun mu? ne cürret, yok senin ismini yazmiyamisim. hicte gülesim yoktu. sen kim oluyorsunda bana emir veriyorsun? üzgünüm, bana zerre kadar hükmün yok

6. KES ZIRLAMAYI VE OTUR!

bitti insaAllah anlarsin artik.

Benim adım Engin. Evet bana yazmadınız, ben de başkasının adına size o yazıyı yazmadım (!).Anlattığım konuya örnek olması açısından yazdım. Sanırım Gramer bilginiz yetersiz anlayamıyorsunuz bazı şeyleri (!)

Evet sizi Naciye sandığım doğru çok haklısınız size zaten yazma amacımın bu olduğunu söylemiştim (!)

Hayatımda çok fazla film izlemedim , sadece elimden geldiğince okumaya çalıştım. Cüneyt Arkın'ın bir kaç filmini izlemişimdir çünkü özel bir bağdan dolayı...

Dağ kanunu uyguluyorum belki ama; dağlı değilim.

Ve hala kıvırıyorsunuz, eziliyorsunuz. Hala iyi bir çöpçatan, iyi bir pezevenksiniz.

Ben diyeceğimi dedim, artık olacakların sorumlusu da ben değilim. Günah gitti.

Bu arada benimkisi inat değil...Sizin tasavvur edemeyeceğiniz bir şey. Hep birlikte ileride göreceğimiz bir şey.

Bu arada ben Engin Damarcı, tüm kimlik bilgilerime kadar mevcuttur sitede. Ben sormak istiyorum, ya siz kim oluyorsunuz? (!)...Feyza mı? Ayşe mi? Kilimcinin kör kızı mı?

Başkalarının adına tetikçilik yapmayın, kendine has tetikçi olun ama başkasının maşası olmayın. Ateşi elimle tutarım. Maşaya ihtiyacım yoktur (!). Gülü de dikeniyle avuçlarım...

Bu arada yarın akşam İstanbul'a gidiyorum. 3 mayıs 2015 te hazır bulunacağım Sabiha Gökçen de, eğer o erkek orospusu arkadaşınız yanında eküri isterse, ya da co-pilot siz de bulunabilirsiniz. '' Elbette gelmeyeceği için sizin de yanında tetikçisi olarak gelmenize lüzum olmayacak''

Evet taş kafalıyım,başıma buyruğum ama bugün dediğim gibi ''ŞEREFSİZ'' hiç değilim. Bu yazıları size yazdıran şahısa söyleyin, Sabiha Gökçende beklesin beni. Orada denk gelemezsek bir şekilde bu iş Gebzede bitecek. Kibar, nazik ayaklarında dolaşan bir OROSPUÇOCUĞU olmaktansa, TAŞ KAFALI ve DAĞDAN İNME birisi olurum daha iyidir.

Geändert von Alphawolf (28.04.2015 um 19:22 Uhr).