Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 28.05.2014, 15:52
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard pkk li degilim ki , bana saplanti yapsin ! gec bunu !

hem adam gibi evet ben pkk sempatizaniyim, su dolaydan dolayi , ama bazi islerini bende onaylamiyorum demek varken , neden sacmalamayi daha dogru biliyorsun !

yapma :

BENDE PKK VE HATTA PKK DAN DOLAYI KÜRT ÖNYARGISI MEVCUTTU !!
NEDENI 16-18 yaslari arasinda , sadece duyduklarima inaniyordum, gazetelerin veya tv nin söylediklerine yorumsuz inaniyordum !

Ama bir uni ye baslamadan önce bir Alman Ögretmenim, bu gazetelerin hepsi yalanci, bana inanmiyorsaniz biraz arastirin diye ders vermisti !

iste o andan itibaren arastirmayi sevdim ! öyle sadece denilenleri ve yazilanlari algilamiyorum.
yazilan ve söylenilenlerin icerisindeki gerceklik payini cözmeye calisiyorum.

istersen simdi bana inanma sen; ama güvenirsen , en azindan hayatinda yapacagin bu sey seni önyargili ve kinli yasam sürdürmekten INSAALLAH uzaklastiracaktir !

eger senin le sohbetimiz olur sende salih , yalnci dersen , bende seni burda destekliyecegim !

ben kendime bukadar güveniyorum !

adam gibi adam olmayacaksa bu salih, odun gibi toprak olsun mezarinda !!!

benim tek koruyucum Allah tir !

onun icin basimin belasini düsünecek zamana ihtiyacim yok !

selam ve selametle
Salih

PS. insan kazanmak , para kazanmakta daha verimlidir !!
paranin olmadigi bir anda insan sana yardim eder !
insanin olmadigi yerde , para seni her manada evirir cevirir.... anlayan anadi !!

salih

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen
sana akil sahibi oldugun icin , insan gibi görüselim, bir dialogun sana ve bana daha faydali olacagini düsünüyorum.

en azindan anlasamasak bile, saatlerce burda yazmaktan iyidir !

burdaki yazdiklarimin cogu , ekranda kaliyor, sana söylemek istediklerim veya senin bana söyleyeceklerin dogrular, YÜREKTE kalacaktir !!

sen CIDDIYET diyorsun, bende seni ciddi olalim burda gülünc duruma düsmeyelim diye , seni adam gibi bir sohbete bir bardak caya davet ediyorum !!

bu arada korkma , caylar da bende olsun be !

Geändert von 1978salih (28.05.2014 um 15:55 Uhr).