Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 28.05.2014, 15:21
Benutzerbild von __CENK__
__CENK__ __CENK__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Pkk saplantisi!

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen
inan ki cok ictenlikle tartismak degilde fikir paylasimi yapmak amacli.
cok zeki akilli bir kisiden ögreneceklerim kesin vardir bu bir PKK yanlisi olsada !

senin le söyle bir kac sat sohbet edelim !
artik, burdaki yazilarima genelde küfürbaz bir tavirla cevap vermenin sebebini , PKK kelimesine tabii olup da onu telafuz edememene yoruyorum.

Pkk:ateist:siyonist;terörist vb. terimlerin, senin bünyende, denememin sebebine gelince, senin hangi ideolojiyi benimsedigini ve biraz da olsa ic dünyani, görmek amacli idi !!

ben bu devletin degilde, son osmanli döneminden beri ve TC de ki dönemde Atatürk ten beri yapilan yanlislarin arkasina siginanlardan degilim.

ben her seyin , hakkiyla konusulmasi ve hatta türkiyedeki cesitli mezheplerden irklardan ve dinlerden olan insanlarin kardesliginden yanayim.

beni bilen ve taniyan, burda sahsimi büyültmek cabasinda olmadigimi tekrar söyleyerek sözlerime devam edeyim; beni bilen ve taniyan , benim asla bir fasist düsünceden gelmedigimi,
benim dinimde ve inancimda asla fasistligin yer almadigini , sadece günahkar ve hatali yasam tarzimda , dinime olan saygimi ve sevgimi insanlara gösterme cabasindayim !

baskici bir din olmayan islamiyeti, ne yazikki simdiki dünya cok farkli görmekte !

ben illaki islam yanlisi mücahitler fasistler yetissin , beni korusun derdinde degilim !

keza benim inancimda HER SEYIN YEGANE SAHIBI ALLAHTIR ; BU SÖYLEMDEN SONRA ALLAHA AIT OLAN HER SEYI BENIM KORUMAYA KALKMAM , DENGESIZLIK OLUR !!

Benim yegane korumayla sorumlu oldugum deger, aklim fikrim ve özgürlügümdür !!

yapilan hatalari biliyoruz ve görüyoruz, ama eger ki ben gecmisten gelen kini hala sürdürmek istiyorsam, bunda hatali duruma düserim !!

ACIK ACIK BURDA TEKRAR SÖYLÜYORUM !!

INSANCA YASAMAK ISTEYEN KARDESLIGI BARISI ISTEYEN , HATASINI VE YAPILAN HATALARI GÖRÜP ÖZÜR DILEMESINI BILEN ; KIM , NE , OLURSA OLSUN , benim kardesimdir !!

(ALLAH ICIN DIYORUM !! DININ DÜSMANLIGI OLMAZ !! KARDESLERIN DÜSMANLIGI OLMAZ !!
BARISA ÖZGÜRLÜGE PRANGA VURULMAZ; BIZ HER SEYIN SEVILMESINDEN YANAYIZ ! )

SEVGI BARIS GETIRIR; KIN ISE , KAN DÖKER !!!!

BURDA BAZI ARKADASLARIN SADECE IC DÜNYASINI GÖRMEK ISTEDIGIMDEN DOLAYI ; BASIT BIR AGAZ KULLANDIM ;

BU BASIT KELIMELERIMDEN ÖTÜRÜ ÖZÜR DILIYORUM !
YALNIZ LÜTFEN BENIM DINIME VE TÜRKIYE KELIMESINE SAYGILI OLUN !!

SAYGI LI OLUN DIYORUM BAKINIZ SEVGILI ARKADASLAR; BAGLI OLUN DEMIYORUM !!

AMA ILLAKI BENIM IYI NIYETIME KARSILIK , BENIM GIBI BIR COK KARDESIM GIBI OLANLARA , HAYASIZCA SADECE INANCIMIZDAN DOLAYI , VE HATTA VATANA MILLET KARDESLIK DOSTLUK BARIS YANLISI OLDUGUMUZDAN DOLAYI ; BIZE VE BANA SALDIRANLAR , BENDEN DEGILDIR !

BU DURUMDA BAZAN BENDE "INCEDEN" IGNEYI BATIRIYORUM KI ; BENIM YANAN CANIMIN ; SENIN ICIN BILE YANAN TARAFININ ACISINI BIRAZDA OLSA HISSEDIN DIYE DIR !

SELAM VE SELAMET
Sende PKK saplanti olmus sanirim?Fakat görme egilimi sergileyemedigin icin,beni PKK li saniyorsun?Bende cok umursamiyorum bu durumu!
Konusma,bulusma meselesine gelince?
Ne alaka bu görüsme istegi?
Benimle görüsüp ne yapacaksin,ekran delikanligini birakip,bana dayilik mi yapicaksin?))))
Bu yazdigini ciddiye almiyorum,cünkü ciddi bir tarz degil!