Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 09.11.2017, 17:00
seyrangah_06

Standard

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Cok ayip Seyrangah....Yuhhh yani bu nasal küfür ya...

Seni kinim kinim kiniyorum, bu kiz seni faka bastiriyor uyanik olsana biraz....

Sen buna böyle küfürler yaptikca bu zevkten dört köse oluyordur...onun istedgi zaten bu...sende de ne migde migde varmis behh
Ne yapayim Lara, Aziz Nesin aklima gelmisti. Küfür de yerinde güzel demisti. Sakarya Muharebesi komutani Ismet Inönü aklima gelmisti. Arkadaslar demisti bir ülkede namuslular, namusuzlar kadar cesur olmazsa, o ülke batar demisti..

Erkek desen erkek olmayan, kadin desen kimi zaman bende bunun kadin oldugunu düsünüyorum, ama kadin olmayan, ücüncü cins kancik olan, erkegin orospusu olan, harman yeli di$lenmis olan kasar kanciga, Aziz Nesin'nin hatirasini yasatarak o'nun "anladigi" dilden "iltifatlarda bulunuyorum..

Yigit Adam nickiyle efendilik tasliyor, emasculine nikiyle de küfürleri basiyor.

Bizim Kalecik'te (Kalecik ellerinde, silahlar bellerinde) bunu daga kaldirirlardi. Bizim yörenin agziyla konusuyorum, bu kancik adama bizimkiler ne derdi biliyormusun? aci sogan yeme anani ...yim, babana söyleme..

O kadar uyanik yani bu kancik ve aldiklari nefesten korkan, en ufak narada hemen kasalara sarilip eli ayagi titreyen bini bir adam etmeyen adamlar..

Geändert von seyrangah_06 (09.11.2017 um 17:02 Uhr).