Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 17.08.2011, 17:14
tatlibela1979

Standard

Zitat:
Zitat von Anarcho Beitrag anzeigen
bende okudum, benimde aklima takilan bir kac sey oldu, bende paylasayim dedim!

"Normal" görmedikleri icin üzülebilirlermi acaba? escinsel olmayan bir insan icin cok zordur escinselligi anlamak, ama önlemeye, yasaklamaya veya dislamaya hakkin yoktur! zaten degistiremedigin icinde kabullenmelisin, cünkü evladin! ne yapabilirsinki? haciya hocayami götüreceksin? yoksa bir piskologami? döverekmi akklillandiracaksin veya evlatliktan red ederekmi? her insan istedigi gibi yasama hakkina sahiptir, baska insanlara zarar vermedigi sürece, dimi yani?

kolay degil, her anne baba isterki evlatlari kendilerine her konuda güvenebilsin, tabiki bu güvenceyi saglamak anne ve babalarin vazivesi olduguna inaniyorum!

escinsel olan icin ondan normali yoktur! biz insanlar zaten doga ve doga kanunlarin cok disina atilmisiz, escinsellik iclerinde yine en zararsizi! senin bu fikirlerin bence daha tehlikeli, sen bence kendinden kork!

kiyaslayamazsin! bu konuda söylenecek cok var, ama yorgunum insanlara laf anlatmaktan...

Cok var, bilgi edin!

senin nereye koyuldugun ortada! daha neler normal degil senin icin? bence escinsel insanlari yakalim, mini etek giyenleride, sacini acanlari zaten, senin düsüncelerine uymayanlari ve senin gibi hissetmeyenleri taslayarak...nur noch ein satz...bei allem respekt...scheiße auf höchstem niveau bleibt scheiße, nur mit dem unterschied, dass sie gefährlicher ist!!! naja, dann wollen wir alle mal hoffen, dass deine kinder hetero werden!
*Gefällt mir*