Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 29.08.2014, 13:15
Benutzerbild von Man_Bey
Man_Bey Man_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Kuel_kedisi Beitrag anzeigen
Eminimki Fanatiklerde sizden aldiklari, sizin sahsi görüslerinizle bilgilerinizle CHP'den vazgecmislerdir.
Siz halen daha benim ne demek istedigimi anlamamisiniz...
insan hazmedemedigini kusarmis...Siz burda sadece kendi hazimsizliginizi kusuyorsunuz baska birsey yapmiyorsunuz...
yoksa kim kime oy vermis vermemis umurunuzda bile degil... ve ben sizinle kavga etmiyorum ama siz kullandiginiz isaretlerden ne kadar kavgaya hazir oldugunuzu gösteriyorsunuz... Ben onlarin magazin programi yaptiginida söylemedim, sizin konulara yaklasiminiz, paylasiminiz dedikodu programlarinda oldugu gibi demek istedim. bunlari yazarken, durum nereye gidecek, ne olucak diye kaygili degilsiniz, sadece avuclarinizi ovusturuyorsunuz, maksadiniz sadece kiskirtmak, baska birsey degil....
Bende size birseyler anlatmaya calistim fakat görünen o'ki siz tek noktada takilip kalmayi tercih ediyorsunuz..
Gayeniz insanlara gercekten birsey vermek olsaydi, bunu insanlari ignelemeye calisarak, üstlerine giderek yapamayacaginizi bilirdiniz.
Neyse konuya hakettiginden fazla zaman harcadim...
Hoscakalin.
kül kedisi,

gercekten iyi niyetli olduguna inaniyorum ve gecmiste yazdigin hakaret dolu paylasimlara bakmaksizin simdiki yazdiklarina bakiyorum.

güclü bir demokrasi icin güclü muhalefet gerekiyor. ama güclü muhalefeti iflas etmis bir chp ile gerceklestiremiyecegimize göre insanlari uyandirip baska partilere yönlendirmek gerekiyor.

senin gibi susup chpnin pisligini görmemektense gercekleri paylasmak bunun en dogru yolu.

bak burada kavga etmemize gerek yok, hep beraber chpdeki tek adam ve diktatörlüge karsi niye hemfikir olamiyoruz?

niye chpdeki bu sirttan bicak vurmalara göz yumuyoruz?

niye chp saflarindan hakaret ve küfürleri tolere ediyoruz?

hepimizin istedigi güclü bir muhalefet ve güclü bir demokrasi.