Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 01.02.2015, 20:16
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Idee Tam bir Kepazesin Kambur

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
sizin bu bana kambur diyisinizi ciddiye alip, "Kambur muyum lan" oldum ve ortopediye gittim ve test sonuclari, hic bir kambur belirtisi yok. siz de bakin:

Ettigin o küfürü bi ara Karakaya ve Altayli atismasindan hatirliyorum. Artik küfür edebilmek icin googlen yapiyosan, kizim senin hayatin ciddi anlamda kararmis, bi psikologa git... yazik sana, halen bir kamyoncu karisi olabilme ihtimalin var ayda bir de olsa cinsel iliski kurabilecegin bir koca edinebilirsin umudunu yitirme.. sen umudunu yitirdikce bizler sizlerden küfür duyuyoruz. Allah belanizi versin!

Midesi kaldiran herkes bakabilir bu modasi gecmis 3 sinif kalitesiz ,rükü$ Kambur Kiroya..

SEN hala Utanmayi aklina getirmiyorsun dimi??Sen nasil bir yaratiksin böyle Kambur?

Sana o kadar yaki$tirmada bulundum hepisini kabul ediyorsun:Kamburun di$inda .öylemi?
Insanliktan istifa edip tüm kutsallarini gözden cikarmaktan cekinmeyen sagliksiz bir beyinsin,
Iflah olmaz bir le$:Zere kadar duyarliligin olsa intihar etmeyi dü$ünürdün.Adina bile söyleyecek sözlük yok bu cibiliyetsiz internet sapigina .Acizliginin farkina varabilsen kendine acirdin Kambur.

NO Panik Uno$ .

GAYTO$ acik artirmada

KIM DAHA FAZLA VERIYOR BU KALTAGA ???????

Geändert von Lara_ (01.02.2015 um 20:22 Uhr).