Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 07.11.2017, 19:26
Benutzerbild von YigitAdam
YigitAdam YigitAdam ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Öncelikle gecmis olsun...
Size Yardimci olur mu bilmem fakat bir gercege parmak basmak isterim.
Cagimizin vebasi cevre kirlligi diyebiliriz. Yediklerimiz ictiklerimiz, aldigimiz nefese kadar kirlendi.
Bilhassa son yüzyilda dünyamiz okdar kirletildi ki, Dünyamiz yaratillali milyonlarca yildir bukadar kirlenmemisti:-(
Halbuki Evreni yaratan Rabbimiz canli cansiz dogaya bir nizam koydugu gibi, insanlarada peygamberleri araciligiyla kanunlar kitablar gönderdi.O kanunlara uyulsaydi, dogayla cevreyle barisik icinde yasar, ne doga nede insanlar bu denli dejenere olmazdi.
Türkcemizde bir deyim var.YIGITI DÜSTÜGÜ YERDEN KALDIRMAK"
Cok zorda olsa , TABII YASAMA DÖNMELIYIZ..ORGANIK GIDALARA DÖNEREK BITKISEL ILACLARA BAS VURARAK UMULUR KI, DERDINIZE CARE BULABILIRSINIZ..GELEE ROYAL diye bir tabii asure var.doktorunuza danisarak ondan kullanmanizi salik verebilirim

Zitat:
Zitat von HilalKoln Beitrag anzeigen
Merhaba, arkadaşlar!
30 yaşındayım. Erken menopoza girdim. Bende tüp bebek beş denemesi kürtajla sonuçladı. Ne yapmak hatta bilmiyorum. Doktor tüpbebek daha bir denemesini yaptırmamı yasakladı. Geçenlerde yumurta donasyonu hakkında bildim ve şimdi sizi sormak istiyorum bu hakkında. Eğer aranızda bu yaptıranlar varsa ltf tecrübenizle paylaşabilir misiniz???