Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 26.06.2015, 06:22
feyzade

Standard

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
senin o olmayan kafana türküreyim beyinsiz,hepimiz senin yerinde olmak istiyoruz catlak olmayan beyninle mi banuya akil veriyorsun carik suratli.
her$eyi bilir bu yüzsüz , kangali gecelim kangal ayrildigi kocasi ,birde imam nikahi yaptigi kocalarini elde tutmayi ögrenebilseydi bu catlak..Sen nasil bir yaratiksin gurursuz ya,nasil bir arsizsin,nasil bir piskopatsin'ki hala yüzsüz ,arsiz bir bicimde burda yaziyorsun..

Sen nasil bir pislik'sin ki chat icin oglunu bile gözden cikardin..Sana sarf edilen her a$alik kelime senin yaninda deyerini yitirir..püüh senin o meymenetsiz sifatina...allah belani versin diyicem ama vermi$ zaten vericegi kadar
tuhaf. Erkeklere kendini bakire olarak satan kadin bana hakaret ediyor. Otellerde bukusup, daha ilk defa gördügünde hemen her erkegi koynuna alan kadin, bana hakaret ediyor. Kiminle ne nikahi kiymisim, göster bakayim. Sayet ben sana, kendini bakire olarak sattigin erkekleri gösterebilirim. Sonra onlara dilenip, göz yaslari altinda ayaklarina sarildigin erkekleri gösterebilirim. Gelelim banuya, dindarlik tasliyan peynir hatun. Onunda yaptigi pilsikler ortada. Abilerinden korkan, evden kurtulsun diye evlenmek istiyen, akli olmiyan tombis teyzemiz. Senden hic farki yok, her erkegin pesinden kosan bir cahil iste. Yeterince kendinizi tarif etttiniz. Hala devam etmeniz, sadece sizin ne mal oldugunuzu gösteriyor. Herkesi kendiniz gibi biliyorsunuz. Bana yaptiginiz hakaretleri, harfi harfine baska masumlarada yaptiginizi defalarca duydum. Gelelim beyinsiz timiye. Bula bula bu iki aptali bulmussun kendine destek olarak. Ne schlechtere wahl hättest du nicht treffen können. Ama senden anca bu beklenir. Kendini bisey zanneden 3 tane zavalli.