Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 28.10.2016, 20:20
su_testisi

Standard

Evet ben bir TÜRKÜM benim bir bayragim var, sen benim bayragimin altinda gölgeniyorsun
benim yazilarimi sacma sapan yazilarinla bastirdigin sürece tependeyim

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Hem türk ırkıçısı olacaksın,hemde türkçeden bir haber?Yazık demiyorum zaten ırkçıların türkçe ve türklük bilgileri çok zayıftır.
Birileri yazdıklarımı okur veya okumaz o sana dert olmuş olabilir ama bana dert değil.Ben yazarım,isteyen tartışır,isteyen beğenir isteyen beğenmez.Bu insanların kendi nazarıdır.
Anlama yeteneğinin zayıf olduğunu biliyorum,malum türksün,tıpkı bir alman gibi iktidardaki ne anlatırsa ona inanırsın.Bu benim için doğal bir durum,fakat ne hikmetse sende anlamadığım şeyler var.Mesela neden illa bana sataşmak zorunda hissediyorsun,veya ben nereye gidersem ne yaparsam oralara neden geliyorsun bir türlü anlayamadım.Sen hastasın bence.Egona yenik düşmüşsün,bataklığa doğru gidiyorsun ve bu gidişe başkalarınıda çekmeye çalışıyorsun.Bak sana bir tavsiye,benden uzak dur,zaten yazdıklarımı zerre anlamıyorsun,boşu boşuna kendini yorma....Yeter artık ya,inan kimseden değil senin sülük gibi yapışmandan gına geldi bana.....

Geändert von su_testisi (28.10.2016 um 22:37 Uhr).