Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 07.08.2011, 09:59
BuSonTango

Standard

Genelde insanlarin siyasi, dini ve cinsel tercihleri beni ilgilendirmez diyorum... pardon diyorDUM. Ama is KENDI cocuguma gelince bir kere daha düsünmem gerekiyor.

....

Belki ilerde nine olamama beni üzebilir ama yinede her seye ragmen cocugumun mutlu oldugu sekilde yasamasini iarzularim. Lakin Almanya da olsun Türk toplumunda olsun hayatinin daha da zorlasacagina eminim, ister istermez ayrimcilik, kücümseme ve rencide eden veya yaralayan sözler ile karsi karsiya gelecekler. Bunu da hic bir anne baba evlatlari icin istemez!

Böyle bir olasalikta ya homosexuelligini gizli yasamak zorunda kalacak veya toplumun iki yüzlülügüne boyun egip kendi duygularini bastiririp uyum saglamaya calisacak. Öyle veya böyle hayatin cinsel tercihlerini ayni cinsten secen cocuklar (insanlar) icin daha da zor olacagi kesin ve garantilidir.

Yukarida da yazdigim gibi siyasi, dini ve cinsel tercihleri ne olursa olsun onu acik ve gururlu yasamalarini ögrettigimi umuyorum. Insanlarin bu tür tercihleri özeldir ve kimseyi ilgilendirmez. Beni dahi anne olarak ilgilendirmez! Üzülmezmiyim? Tabiki üzülürüm o bambaska bir konu - gerci neden üzülürüm onuda ileride derin derin düsünmem gerek!

Ama ne yaparsa yapsin o benim cocugumdur ve ben onu seviyorum.