Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 22.07.2015, 16:13
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Eee kaan senide anlamamak mümkün degil !

Tam bir solcu gibi düsünüyorsun, senden baska zaten diger insanlar birsey bilmezler saniyorsun, belkide en iyisini sen biliyorsun !

Ama sunu senin ve senin idiolojindeki insanlarinda anlamasinda ve hatta unutmamasinda fayda görüyorum !!

Dogrudan dogruluktan ve özgürlükten yana olan , SURATINI KAPATIP , CADDE DE TERÖR ESTIRMEZ !

ETEK GIYIP KADIN KILIGINA GIRMEZ !!

neyse seninle bircok gercek noktalarda zaten hemfikiriz !
Türkiyenin chp ile baslayan karanlik hayatinda sadece senin yazdigin gibi irak iran vs. ile kisitli hatalar la kalan bir kirli mazisi yok ! daha cok pislik var !

senin ve benim kizdigimiz inan cok nokta vardir !

ama simdi AKLIN icin , sana soruyorum, TÜRKIYE YI KIM YÖNETSIN ???

kime emanet edelim ?

chp ye mi !!

en gec 2-3 senede IMF nin usagi oluruz !

mhp ye mi ?

Terör denilen dagda gezinenler icin , KAC GENC HAYAT KAYBOLSUN ??

hdp ye mi ?

AKLIN ASKINA, daha dün söyledigini yalanlayan insanlardan ne beklersin ?

BAGIMSIZ TÜRKIYE OLMASAYDI ; BU ÜLKE SIMDI ZATEN COKTAN SURIYEYE GIRDIRILMIS OLURDUK !!

BAZI GERIZEKALILARIN CIGLIKLARLA BAGIRDIKLARI GIBI ; DIKTATÖR BIR HÜKEMET SAYET ISLEMIS OLSAYDI, ADAMLAR BASKANLIK SISTEMINI, DAHA CUMHURBASKANI SECIMI ÖNCESINDE GETIRIR DI !!

SUNU SÖYLEYEBILIYORMUSUN ?? MERAK EDIYORUM !

BEN BU TOPRAKLARIN DEGIL BIR KARISINI TEK BIR CAKILINI BILE , BU VATANDAN OLMAYAN ; HIC BIR GÜCE VERMEM !!

HE BUNU DIYEBLIYORSAN VE TÜRKIYEDE BARIS ISTIYORSAN, BENIM SENIN LE HIC BIR SORUNUM OLAMAZ !!

SELAMLAR

Zitat:
Zitat von __KAAN__ Beitrag anzeigen
Ne yazık değil mi,hatta ayıp veya rezalet.Türkler o kadar yardım ediyor,yinede türkler suçlu? Körfez talan savaşında,üç beş kuruş borcu silinsin diye amerikaya yaltaklık yapan türkler değil zaten,incirlikten uçaklar kalkıp orta doğuyu hiç kana bulamadı.Türkiye birleşmiş milletler mülteci politikasını hiç kabul etmedi ve bu doğrultuda hiçbirşey yapmadı.Neyse bunu geçelim sizin aklınız almaz 1951 anlaşmasını..Irak a yapılan yeni Amerikan emperyalist saldırısında,mecliste red edildiği halde,ikinci oturumda daha kabul edilmeden,incirlikten uçaklar kan kusmaya çıkmadı.Kahraman amerikan askerleri evine sağ salim dönsün sözünü,İranlılar söyledi zaten.Suriye nin iç politikasına,El nusra ve İşid adlı terör örgütlerini,Amerika,İsrail,Suudi arabistan ve Katar la beraber Türkler örgütlemedi zaten....Kelimenin tam anlamıyla şu oluştu burda.Türk kültür ve geleneklerinden uzak,devşirme arap ve amerikan politikasıyla hareket eden bir gruh.Başka anlatımı yok bunun...Şu anda Afrikadan Asyaya kadar uzanan coğrafyada,ne kadar islami terör örgütü varsa,arkasında Amerika ve Türkiye var.