Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 28.01.2015, 19:07
Benutzerbild von 1insanol
1insanol 1insanol ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

A,S
Hosgeldin degerli kardes

Sorularina kisaca cevap vermek gerekirse deriiz ki; sanal alemin verdigi sorumsuzluk duygusu, hal ve hareketlerimizden hesaba cekilmiyecegimiz saplantisi...

insan oglu zerre kadar iyilikle zerre kadar kötülügün karsiligini görecegi hesap gününe inansa, Allah kendi hakkini tövbeyle bagisladigi halde kul hakkini bagislamadigini bilebilse
dünya cennete dönerdi
Asik veyselin deyimiyle "koyun kurdile gezerdi"

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen
Selam arkadaslar,

yine geldim bi bakayim dedim nevar ne yok forumda !
bakmaz olaydim demiyorum, aslinda gerceklerden kacmak benim yapim degil !

Neyse asil Basliktada belirttigim gibi, soruma gecmeden önce , soruyu neden sorduguma dair kisa bir bilgilendirmenin anlamli olacagini düsünüyorum !!

:

Zaman buldukca cogu arkadaslarin yazdiklarini okuyorum !
Hepinizi acik sözlülügünüzden ötürü, takdir ile karsiliyorum.
BAzilarinizin agresif yazilari veya belalti vuruslarini, gün icindeki stresslerinebagliyorum.
Yoksa hepinizin cok güzel düsüncelerinin oldugunu, aslinda bu düsüncelerinizle, daha farkli konumlarda ve ortamlarda dialog icerisinde, sohbetlerde bulunabileceginizi bile düsünüyorum !

ASLINDA BIR ARA SIZINLE BIR SEHIRDE BIR YERDE OTURUP UZUN UZUN KONUSMAK ISTERDIM.
INSAALLAH ZAMANIMIZ BIR GÜN UYAR VE BERABER HEPINIZLE BIRER CAY vs. ICERIZ!

ASIL SORUM

Herbir arkadasin aklindan ve fikrinden süphem yok, :-)
bazan ucuk kacik yazsalarda aslinda , parlak fikirlere sahipsiniz!

AKLINIZI KULLANARAK ,NEDEN; KARDESLIK ve SEVGI YERINE KÜFÜR VE DÜSMANLIGI SECIYORSUNUZ ???

HEPIMIZ HATA YAPABILIRIZ, AMA O KADAR AKILLI VE OKUMUS HATTA BILGELIGINIZE RAGMEN , NEDEN? , BILEBILE! , BIRBIRINIZIN KALBINI KIRMAYA CALISIYORSUNUZ ??

BU IKI SORUMA ; AFFINIZA SIGINARAKTAN CEVAP BEKLIYORUM..

SIMDIDEN TESEKKÜRLER.

salih