Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 07.08.2013, 15:48
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Lächeln Sevgili kardesim Last Time !!

aciklamalarin icin ve yazinda en azindan bel alti gitmemeye azim göstermis oldugunu görmek beni mutlu etti.

Cok sagol.

Ilk basta belirttigim gibi, inanin sizin ikinizin arasindaki husumeti burda acik ortam paylasmak veya tartismak gibi bir niyetim yok.

her ikinizde en azindan efendilik kurallari icinde cevap vermeye calistiniz.sevindirici olay bu.
insaallah ileride argodan ve belalti sürtüsmelerden kaciniriz.

simdi zülfikar hakkinda yapmis oldugun suclamalar hakkinda hic bir bilgiye sahip degilim.
ve gercekten kücük kizlari veya genc kizlari kandirma gibi bir olay olmus olsaydi sanirim bunun hakkinda simdiye kadar bariz bir suclama degil bir karar cikardi.

yani suclumak aslinda hic de iyi bir sey degil.
insaallah böyle seylerin olmadigini ümid ediyorum, yoksa gercekten bu olaylarin canli sahidi varsa, ip numaralarindan kimin nerde kaldigini bulmak hic zor bir mesgale degil.

ve hatta gercekten kesin delilleriniz varsa elinizde , polise bildirmeniz durumunda , polisin yaklasik 2 dak icerisinde kimin nerden yazdigini tesbit etme gibi bir durumlari da var.

yani yargi ve polis dururken almanya gibi bir hukuk devletinde kendibasina yargilamak da bir suc sayilir.

eger ki atatürkcüyüz diyorsak ve elimizde delillerimiz var ise bir suc hakkinda , polise suc duyurusu yapariz ve gereginin yapilacagina inaniriz.

yani bu isin aslinda küfürsüz kavgasiz ve hatta en temiz sonuclandirma yolu.

Tekrar görüyorum ki ikinizde Allah lafzina saygi sevgi gösteriyorsunuz.

Onun icin ikinizde bana kizmadan ikinize kardesim ifadesini kullanma hakkimi bana birakin,

insaallah Allah bu Ramazan vesilesi ile cümlemize islah olmayi nasip eder.
günahlarimizi affeder.

SUNU ikinizde hic unutmayin...

Benim inanis seklimde su vardir, bilmem kabullenirmisiniz !!

Tek HAKIM Allah dir !!
Tek YARGIC Allah dir !!

Onun indinde HAKSIZLIK asla olamaz düsünülemez.
O her seyin hakkini verir, haksizliginda yargilar.

O na inanan bir kimsenin onun HAKK oldugundan süphe duymasi,
IMANA sigmaz.

onun icin derim ki ALLAH her seyin en iyisini bilir.

Bilmediklerimi de Rabbim bilir ve en dogru karar i o verir ve her canli hakk ile cezasini da ceker cefasinida !!

Selam ve Selametle
Kardesiniz Salih