Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 18.12.2014, 09:57
___CENK___

Standard Hirsiz vaaaar!

Zitat:
Zitat von 1insanol Beitrag anzeigen
Host dedik gihodi host !!bosuna zirvalama okumam senin gibi alcaklarin zirvalrini!!
Yaran olmasa saldiriya gecip cükürlenmezdin
Senden degil tüm senin gibi alcaklar toplansaniz gelseniz ne korkumuz artar ne serefimiz!cünkü biz sade yaratandan korkariz
Sizin hayal gücünüzün ötesinde bir seref ve cesarete sahibiz.dedelerinize nineleriniz bilir bunu yeni yetme sapiklar bilmeyebilir

Denemesi bedeva topla tüm yoldaslarini gel !buralarda havlayanlari cok gördük agam babom ayaklarimiza kapandilar
zerre serfin varsa
buralarda bana atfen tek kelime yazmazsin.
zorun varsa gb me yazip adres istersin!!
Ya senin gibi basit insanlar,anca sonucta bunu yazar,cocuk katili olmaniz sebepsiz degil...Bakarmisiniz maskeleri yirtilinca altindan,gercek igrenc yüzleri nasil ortaya cikiyor?Isid ci katillere bile tas cikarir bu ilimli müslüman hirsizlik ustalari!Bak yazdiklarimdan rahatsiz olmussun hemen tehdit,hemen yok buraya yazma benim gb me yaz)))
Ya sen birseyi unutuyorsun,bizde DÖNEN DÖNSÜN BEN DÖNMEZEM YOLUMDAN DIYE BIR SÖZ VAR!Senin gibileri hayatim boyunca cok gördüm ben,böyle yalan dolan siginan,erkekligi kaba kuvvet olarak algilayan coook yobaz taniyorum ben....Bakin maskenin arkasindaki canavar nasil ortaya cikti!Yalakalari böyle ise efendileri nasil siz düsünün,bunlar tavukkemigiyle beslenenler!