Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 05.10.2014, 22:23
___EZEL___

Standard

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
Biz Anadolu erkekleri,yigitliklerimizle tarihte tarihimizde yerimizi almisizdir Bosphorus. kurtulus savasinda destani günümüze yansimayan binlerce kahraman cikardik,cogu öldürüldü isgalci düsman tarafindan ama yine de onlarin bize biraktigi bir yigitlik vardir. Sen bu vasiflara uymuyorsun,sen kadina karsi kendini güclü gören,sanal'i kalkan olarak kullanan korkak bir güclü yanlisi saksakcisin.öten yok. Daha öncekiy azilarimda belirttim,bizim yigitligimiz ne kadina karsi cirkinlesmemize izin verir ne de mazlumun yardima muhtacin karsisinda durmamizi gerektirir.

2000 euro'ya paypal hesabima yollarsan Bosphorus, Kobane'ye gidicem. Ayrica Paypal'da yolladigin parayi 30 gün icerisinde karantinaya alma opsiyonun var ve 30 gün icerisinde kobaneye gitmezsem UNO nickini burdan sildirmis ve parani da geri almis olursun. Söyledigin sözün eri ol,ya da diline hakim.

bana farkli nicklerle yazdigin o ÜRPERTICI kahpeligindeki mesajin Bosphorus!

Ayrica, huhusananenin paylastigim videoya yaptigi saka'ya karsilik kisinin onurunu zedelemek senin kahpeliginin göstergesidir.huhu ile uzak veya yakindan hicbir kontagim yok.Tarzim ve dengim olmadigi icin profiline dahi bakmadim.
Adam tam manyak ya,sanki burasi türkiyede,tutmus nasil bir mesaj göndermis))Insan cok akilli oldugunu düsününce böyle tökezliyor demek ki?Burda ki arkadaslara sesleniyorum,bu provakatöre tavir alin,bu Bosphorus isimli ve yan nicklerini ciddiye alip yazmayin,bu adam tam bir provakatör......Saygilar Cenk