Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 17.09.2012, 23:04
CakaBeyy

Standard

Zitat:
Zitat von CoKtATliYiM Beitrag anzeigen
Yaziyorki hatirlatalim:'Dahası Nato paşası; kurtuluş savaşında Vahdettin in ve İngilizlerin maşası 'Damat Feritler'.
Ve Chp lilere atmisin,ben ama yeniChp li degilim! aklina simdi Mhp gelmis ise ondanda degilim!
Hele Bdp yi düsünüyorsan simdi!ondan HIC degilim.

saygilarimla.
Vahdettinin ve ingilizlerin masasi derken, vahdettin ile ingilizleri bir tutmus oluyor iste, ben onu kastediyorum...Chpyi anlatirkende , senin Chpli olacagindan dolayi demedim..ben inaniyorum ki, Atatürk'ün firsati olsa Chpden uzak dururdu...siz Atatürkcüler, sakin Chp tuzagina düsmeyin demek istiyorum yani...Chp iran zihniyetli olmus iyice, kemal kilicdaroglunu, Kamer Genc'i tutan cogu kisi ile karsilastim, Pkk yürüyüslerine katilanlar var, Türk Polislerini Almanlara kötüleyenleri var...bunlar Atatürkcü olabilir mi hic?
Atatürk bize Pkk yürüyüslerini ögütlemedi, Türkiye icin Caliskan olun , Ülkenize Hizmet edin diye ögütleri olmustur Atatürk'ün...Chpden uzak durmak gerek, en azindan iyi birisi basa gelene kadar

senin görüsüne gelince, istedigine gönül ver ama lütfen Tarihi iyi arastirarak sec, bu cok önemli...

Geändert von CakaBeyy (17.09.2012 um 23:08 Uhr).