Thema: visit Syria
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 12.07.2014, 22:21
Ask_Sehidi

Standard

Bak bir insanin bir dal da uzman olmasi farkli, özel hayati farkli. Belki aradigi mutlulugu eski karisinda bulamamistir. Belki gülen gözlerde baslayan bir ask hikayesi aglayan gözlerlerin yaslariyla neticelenmistir. Bilemeyiz bir, bizi de ilgilendirmez iki!

Ona bakarsan basbakan Erdogan Nimet Cubukcu, Defne Samyeli basta olmak üzere bir kac kisiyle zina yapti. Nimet Cubukcu'nun da 25 yillik yuvasini dagitti. Kocasi onu terk etti. Emine Erdogan'nin ruh halini bilmek istemiyorum. Bak burda ilk defa yalan bir sey yazdim. Aslinda bilmek isterdim

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
bist du wirklich so begriffsstuzig oder tust du nur so???

afganistan 70% hanefi 30% sii olabilir. konu bu degil cahil arkadasim. seriatla yönetiliyor diyen yalanci sensin. bende senin yalanini bulup burada seni rezil edenim.

bir daha iddiana dönelim. afganistan seriatla yönetiliyor demistin. bunu ispatla cahil arkadasim!!!

ps. yasar nuri öztürk karisini aldatan ve millete orospucocugu diyen bir sahte hocaciktir. karisi onu yakaladiginda karim delirdi diyen bu sahsiyetin ne kadar pis bir insan oldugnu kendisi göstermistir bize.

Geändert von Ask_Sehidi (12.07.2014 um 23:04 Uhr).