Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 30.04.2009, 17:45
gelincik02

Standard

Zügürt tesellisi bir deyimdir ve de lafin gelisi söylenen birseydir. Agzim acik kaldi anlayis kapasiten cook darmis =) Belkide TÜRKCEN ZAYIF OLDUGU ICIN türk espirilerinden anlamiyorsundur.

Onun disinda: Cok komplekslisin Neymis, gariban demisim :-D Sei doch stolz auf dich, ben halbuki trdeki bayanlari igneledim onu yazarken, seni degil..ama ordaki ironiyi anlamamissin, dedigim gibi..humor yönünden sinifta kaldin sifir, otur yerine. Buu biiiir

Gecmiste actigin bir konuya ters bir yorum yaptiysam o konuyla ilgidir, sahsinla ilgili degildir bu ikiiii

Senin gibi ezik bir insan burda kimin ufkunu genisletecekmis buna sasarim bu üüüüc.

Ben bu siteye ya haftada bikac defa, ya da yilda birkac defa giriyorum onda da kavga etmek tartismak icin girmiyorum, ama sen alismissin herhalde saldirmaya millete ;-) gecen nazlibebekle de kavga ediyodun hemde asiri derece de seviyesiz bir sekilde... yazdiklarini okudugum zaman hayat kadinlari bile bu kadar seviyesiz olamaz herhalde diye dsünmüstüm. Bu da son ve sana kapak olsun, saclarini evde kendi kesen Kezban seni saka saka hemen komplekse girme yine. Her ne kadar kendini cok önemsesen ve herseyi kisisel olarak algilasanda: Bundan öncede umurumda degildin benim, bundan sonra da olmayacaksin ;-) Kendine iyi bak, öpüldün cicim.

Geändert von gelincik02 (30.04.2009 um 18:06 Uhr).