Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 16.08.2013, 08:41
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Ortaya Pas !!

Bundan önceki yazilarimin bazilarinda belirttigim gibi Ben Hz Isa Musa incil ve tevrata da IMAN ediyorum.

benim sadece böyle ne oldu belli olmayan, sadece insanlarin kiskirtarak bir yere varmaya calisan, beyinlerinde aslinda zerre mantik bulunmayan ve hatta bir mikrop misali insanlarin temiz ahlaklarindan kemiren, asagilanmasini bile mantikli bulmadigim , mantik fakiri sevimsiz ve hatta bir okadar da itici insan kiligina girmis kiliksizlarin ve hatta yazmayi bile ögrenmis , insan modellerine tehammülüm
yok, cünki bu tiplemelere agzinla kus tutsan az gelir !! kendilerini cok farkli bulurlar!!

bazilarinin dedigi miktarda sanirim bende kendi özgür isteklerimi düsüncelerimi aktarabilirim
bu durum asla kendimi koruma amacli degil bazi insan disi gruplara ayrilmis mantik yapisinda depremler yasamis insanlara da kesinlikle cevap verecegimi beyan etmek istememden ve ayrintiya daha fazla girip bazi insanlarin bazi organik yapisindaki metobolizmasini bozmadan bazi sömürgenlere veda etmek istemem sebebindendir.

Ahmaklarin ne benim yazimi okumasinda bir fayda görüyorum nede buraya yazmasini istiyorum!!

VOLE BEKLIYORUM

Geändert von 1978salih (16.08.2013 um 08:46 Uhr).