Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 23.06.2009, 20:26
Benutzerbild von kalpsiizz
kalpsiizz kalpsiizz ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Selam gelincik02 . .

Evet konulara pek katılamıyorum nedeni almanca yazılmış olması,ben türkçe yazın demiyorum herkes istediği dilde ve en iyi hangi dili kullanıyorsa onu yazmakda kullanmakda özgürdür ..

Ben bu tür argo içerikli konuları çok görüyorum,çoğuda halkımızın üzerine yapılmış oluyo ,sürekli Türk öyle yapmış Türk böyle yapmış,sanane kardeşim yapar yapar ? format da atmasını bilmez klavyede kullanmasını bilmez sanane ,özgür bir sanal aleminde herkes istediğini yapmakda özgürdür,sen buraya geliyorsun türkler öyledir böyledir,bu hareketler çok yanlış ,sen okudunda ne oldun hiç bize göre boş bir çuvaldan farksızssın ( bu konuyu açan ) kendini yerin dibine sokmakdan başka birşey yapmıyorsun , herkes özgürdür ama ne yazdıgını bildiği sürece . . . ( her açtığı konuda küfür vs ) bu nedir ? Sende türkçe kullanıyorsun edebiyat ve halk dilinden anlamıyorsan git format at kendine ozaman gel Computer, Internet & Technik kategorisinde konu aç ,insan ları küçük görmeyi ezmeyi çok biliyorsan format sana gereklidir . . .

Geändert von kalpsiizz (23.06.2009 um 20:35 Uhr).