Thema: Fethiszm
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 02.08.2010, 02:24
Benutzerbild von Fetisist
Fetisist Fetisist ist offline
Neuer Benutzer

Standard Bdsm Oyuncakları , Kullanımı

Bdsm fantazisinde tasma vazgeçilmez bir ögedir . Köleler boyunlarındaki tasma ile aşağılanıp köle oldukları bilincine hazırlanır. Köle bir nevi efendisinin köpeğidir de . Hazır tasmalar kullanılacağı gibi , kemer ve bunun gibi şeylerden el yapımı tasmada yapılabilir.

Ağızlıklar köleyi at gibi kullanırken kullanılabileceği gibi , Konuşmasını kısıtlamak için veya , yeme içme faaliyetlerini kısıtlamak için de kullanılabilir. Bunun için hazır ağızlık kullanılabileceği gibi kölenin ağzına çorabınızı katıp üzerini sargı bezi ile yada bant ile sarabilirsiniz ...

Eskiden kölelerin vazgeçilmez cezalandırma araçlarından olan kırbaç , Fantazi amaçlı kölelikte de vazgeçilmez bir eğitim ve cezalandırma aracıdır. Bir çok kırbaç çeşidi olduğu gibi yine hortum , kablo yada değnek gibi argumanlarda ilkel bir kırbaç haline gelebilir.

Tabiki de bir kölenin yatakta yatmasını bekleyemezsiniz . yada bir ceza alınca serbest bir şekilde ev içinde dolaşmasını da bekleyemezsiniz . Bunun için iyi bir kölenin , köpeğin evi kulübesi , cezasını çektiği yerde kafesidir.

Hem eğitim amaçlı hem de ceza amaçlı bir çok anal ve vajinal oyuncak köleler üzerinde kullanılabilir. İyi bir köpekte kuyruk olması gibi . Yada anal bir tıkaçla bir köleyi gün boyu dolaştırmak gibi .

En önemli argumanlardan bir tanesi de bekaret kemerleri dir. Bekaret kemeri sayesinde bir köle cinsel organları ile oynayamaz , yada bir ilişkiye giremez . Fakat tüm idrar işlemlerini yerine getirebilir. Bir kemer bir köle üzerinde kilidi hiç açılmadan bir ay kadar bulundurulabilir. Bu şekilde kölenin cinselliği kısıtlanmış olur. ve kemeri hissettikçe efendisini hatırlayacaktır.

Köle eğitiminde ve cezalandırılmasında , köpek yemek tasları , mandallar , ip ,kelepçe , mum , iğne ve diğer zorlayıcı ve acı verici argumanlar kullanılabilir. Bu tamamen köle ve sahibinin isteğine bağlıdır. .