Thema: Fethiszm
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 02.08.2010, 02:21
Benutzerbild von Fetisist
Fetisist Fetisist ist offline
Neuer Benutzer

Standard Slave,Köle nedir ? Bdsm de slave,kölelik

Bazı yazılarda rastladım, "sahibin her istediği köle tarafından hiçbir koşul olmadan yapılmalıdır" yorumunda bulunuyorlar.
Bu "kayıtsız koşulsuz" ifadesi bana biraz ütopik geldi. Hani bir efendinin yada sahibenin isteyeceği en güzel şeydir bu, ama nerede o bolluk? Açıkçası arkadaşların ya çok şanslı olduğunu , ya da hiç uygulama olmadan hayal dünyalarında yarattıkları ile konuştuklarını düşünüyorum.
Her ne kadar köle de bir insan, ona nesne gibi davranırsınız hoşuna da gider ama herkesin bazı "olmaz"ları da vardır. Onlara denk geldiniz mi sahiplik/kölelik orada biter, zira burada Kunta Kinte zamanındaki kölelerden bahsetmiyoruz, bu bir haz oyunu sadece.
Bir köle ile uzunca bir süre geçirdiğinizde sahibin kim kölenin kim olduğundan bazen emin de olamıyorsunuz? :-)
Eğer köleniz edilgen/mazoşist bir köle ise ona yapacağınız hemen her iş, sizin bir emeğinizi gerektiriyor. Kirletiyorsunuz, sopalıyorsunuz, orasını burasını çekiştiriyorsunuz, saçından çekiyorsunuz, zincirliyorsunuz, bağlıyorsunuz. Bunların hepsi sizin emeğinizi gerektiriyor.
Eğer kölenizle kesişim alanınız sınırlıysa bu sefer de yapacak şeyler bulmakta zorlanıyorsunuz . Buradan su çıkıyor , köle sahip yada sahibesini tam anlamıyla tamamlayan pasif karakterli kişilerdir ...