Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 28.06.2009, 23:08
gelincik02

Standard Danke Sevda

Meine Lieblingsuser sind:

Rhizome : Schon immer und ewig. Yillardir pep hep hep takipcisiyim :-) Vorbildperson ama onun gibi olmam icin daha kac firin ekmek yemem lazim herhalde.

Reevolution: Der ist einfach super nett und man kann viel von ihm lernen finde ich. Außerdem kann man mit ihm über alles reden.

Rainbow: Cook eskilerden..müzik bölümünde yazisirdik, cok saygili birisiydi..

Fos: Forumun agbisi bence, onu sevmeyen varmiki? Sakaci, ciddi, bilgili, hosgörülü..

Görenbilir: Ein friedlicher Mensch. Schreibt sehr viel, auch über private Sachen... sadece kendisiyle ilgileniyor kimseye klavye kahramanligi sergilemeden. Müzik zevki kötü demisya sevdam, hakli ama sorry Egal o kadar antikalilik olur insanlik hali :-DD Bazen bisey öneriyorum hic dinlemiyor valla dedigim dedik diyerek illa ki kendi sarkilarini dinliyor. Ay bide bir bak su gelincik ne diyor diye :-) nee scherz man kann ja nicht immer schöne Lieder hören eheheuh

Damia: Ich find sie cool. Degisik, kendiyle barisik bir kiz.

Albirt: Hem mesafeli hem samimi buluyorum kendisini. Bunu herkes beceremez ;-)

Tafft: Oda iyi birisi hemde komik. Basta ürkütücüydü ama sonradan o hali kalmadi sükür :-)

Tilki77 : Am Anfang fand ich ihn bisschen agro aber danach nicht mehr. Scheint auch ok zu sein. Bu arada ingilizce dil bilgisine fazlasiyla güvendigini gördüm bu baslikta, bu güvenin kökü nerde yatiyor bilmek isterdim :-)) Egal Tilki olmasa burdaki psilikleri kim silip süpürecekti?

Fettyreloaded: Cok acik secik yaziyor ama oldugu gibi yaziyor iste. Lafi evirip cevirmeden, üzerini kapamadan, acik acik.cok komik ask hikayeleri anlatiyor :-)

Laracroft, Arsena, Sevdam, benekalice... : Yazinca tam yaziyorlar ;-) Aaa vaybeede "normal" kizlarda var sükür dediklerimden

Unix: Wenn sie nicht alles falsch verstehen würde und nicht immer angriffsbereit wäre... Durduk yerde de satasmasa cok daha iyi olabilirdi. Son günlerde iyi gibi aman nazar degmesin :-)

Holger: Auch wenn ich voll die perversen Sachen von ihm lerne :-) satirlarin arkasinda iyi bir kalp oldugu hissediliyor bence. Immerhin macht er niemanden ohne Grund doof an oder beleidigt irgendwen.

Inekflüsterer: Mag seine Beiträge. Degisik..

Unuttuklarim yoktur umarim..Cogu kisiyi: Hab ein großes Herz eheuhe .-)

Geändert von gelincik02 (28.06.2009 um 23:17 Uhr).