Thema: Annem
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 11.05.2015, 09:41
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

O.cocu diye benim Annem i zan altinda birakan sen , annelerin koruyucu melek oldugunu söylemen benim icin cok anlamsiz geliyor !

senin ALLAH ILE BELALTI GIRISLERINI AYNI BEYINLE KULLANMANI KINIYORUM; RABBIM SAHID OLSUN SEN DEN SIKAYETCIYIM !! EGER KI BU YAZDIKLARINDA SAMIMI ISEN , "OCOCUGU" KELIMESINI KULLANDIGINDAN ÖTÜRÜ BIRAZ RAHATSIZLIK DUYARSIN , INSAALLAH !!

SENI RABBIME SIKAYET EDIYORUM, BENIM HAKKIMDA YAPMIS OLDUGUN BÜTÜN IFTIRALARIN HAKKINDA SENDEN SIKAYETCIYIM !!

INSAALLAH INANCIN VARDIR ; KEFARETSIZ OLMAZSIN !!!

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
Bende seni seviyorum kalbimin dim dimi..))))

Bizim koruyucu meleklerimiz adi ANNe

bir zamanlar dünyaya gelmek icin hazirlanan bir bebek varmis ve bir gün Allaha sormu$:
beni yarin dünyaya göndereckmi$sin ama ben daha cok kücük ve cok gücsüzüm,ne yapacagim orada diye sormu$.

Allah da cevap vermi$:tüm meleklerin arasindan birtanesini senin icin sectim,o seni bekliyor merek etme.

Bebek tekrar sormu$;peki insanlar bana bir $eyler soracak onlara nasil cevap verecegim demi$:
Allah da merak etme:melegin sana duyacagin en güzel sözleri söyleyecek demi$

Bebek; Dünyada kötü adamlar oldugunu duydum ,beni kim koruyacak,demi$?
Allah da; Merak etme,koruyucu melegin ,seni cani pahasina koruyacak demi$

Bebek;fakat ben seni bir daha göremeycegim diye cok üzgünüm,demi$
Allah da: Melegin sana bana nasil ula$abilecegini ögretecek demi$

O sirada cennete bir sesizlik olmu$ ve hafif bir i$ik belirmi$.Bebek anlami$ dünyaya gelmek üzere oldugunu ve son bir kez Allaha dönmü$ demi$ki:gitmeden önce bana koruyu melegimin adini söylermisin?

Allah da: $öyle cevap vermi$:meleginin bir adi yok ,sen ona sadece ANNE diyeceksin:

s.k

kim olursaniz olun hangi mevkide olursaniz olun ,onun biricik yavrususunuz ve dünyalara bedelsiniz