Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 20.08.2009, 13:03
Benutzerbild von 1sudenaz
1sudenaz 1sudenaz ist offline
Neuer Benutzer

Unglücklich aaaahhh ah.

sevgili güzin ablacim,

ben 16 yasinda evli ve hamile, 1 cocuk sahibi olan genc bir ev hanimiyim. 8 cocuk sahibi olan mütevazi bir ailenin en büyük kiziyim. Evleneli 2 sene oldu ve sessiz sakin bir hayat sürdüyorum. esim cok yakisikli mi yakisikli, erkek dedigin böyle olur masallah. Su an siki rejim yapiyor olsa bile, 48 yasinda bu normal olabilir, metabolizma metamolizma falan fisan, 60 kilogram fazlasi var ama neysse. Saglik olsun.
sorunlarimiz yok cok sükür, ben ev hanimiyim esim insaat iscisi olarak gecimimizi sagliyor.

fakat dün gezintideyken aklima su olay takildi.

güzel güzel gezerken esime arkadan bir dondurmacida rast edelim diye bagirdim. ben zaten terden süzülüyordum, esarfim siyahti beyazi kirlenmisti. anlyacagin günesi beynime cekiverdi ve bayramlik gezinti mantomu giyimeme ragmen kendimi birazicik o ciplak ciplak kafir ecnebi kizlarin arasinda rahatsiz hissediyordum. neysse.
Biz oturduk simdi dondurmacimiza ve siparisimizi garsona verdik. getirdiler dondurmalarimizi.

o an birden bana birseyler oldu!

O karsimda oturuyordu. külahli dondurma yiyordu. Boy attim 2 metre, sarisin mavi gözlü nasilda tüysüzdü anlataman. fidan gibi boy merdane gibi bir fizik.
Dondurmasini yalayip emiyordu...güzelcesine...bir öndeeen...bir arkadan...yaliyordu emiyordu...yavas...yavas...o pembe koca diliyle cevreliyordu...herrr yanini.
yahu güzin ablacim, o an ben dünyami unuttum ve farkina varmadan bardaktaki dondurmami o altin rengi sacli dogal afete bakarak
...parmagimdan yalayarak yedim...bir yaladim...yine soktum bardaga...parmagimi yaladim cevreleyerek...dondurmami bitirene dek.
sonra uzun bir uykudan uyanirmis gibi yeni dogumus gibi hissettim kendimi ve esime baktim ki icim donuverdi aniden. o´da dikilmis bana dikilmis bana bakiyordu. aleme karsi tiyatro yapti sen ne yapiyorsun gibilerden. kolumdan tuttu ve beni eve sürükledi.

o gün de öyle gecti.

evde o altin sacli dondurma tiryakisi cocuk bir türlü cikmadi. o gece esimi tepeden ayaklarina kadar yaladim ve cok hoslandi. ertesi gün dayak yedim o hareketlerim icin neymis efendim, ben bunlari kimden ögrenmismisim. neysse.

ben normal miyim güzin ablacim? kendimi suclu hissediyorum o günden beri.

yardimin icin minnettarim!

sagliklica kal!

sude