Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 30.07.2014, 20:06
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Hep iki de bir Dersim'imis CHP imis iyi de.. Basbakan hangi zihniyete mensup? Irakta ve Suriye' alevi bebeklerini kitir kitir kesen I$ID'IN AVUKATI VE EN BÜYÜK DESTEKCISI KIM?
Basbakan Alevileri bu kadar umursuyor da, Dersim icin agitlar yakiyor da o zaman 3.cüncü Bogaz Köprüsü'nün adini niye Alevi katliami yapmayla ünlenen YAVUZ SULTAN SELIM koyuyor?

Birak bu ucuz populizimi.. Bizim düsüncemizde ki cagdas insanlar cemaatla dini itifak yapmadilar.. Biz onlarla insani itifak yaptik. Cünkü onlar magdur.. Biz her zaman magdurdan yanayiz.. Farki görebiliyormusun?

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
erdal,

uno arkadasimizin dedigi gibi ask_sehidi gibileri görünce solcu oldugumdan utaniyorum demesini simdi daha iyi anliyorum. sen aklinca ciddi aliniyormus zannet. burada kukla gibi oynatiyorum seni ama farkinda bile degilsin

kilicdaroglu üstüne basa basa ekmel bu topraklarin cocugu demesi üzerine Basbakan Recep Tayyip Erdogan bunun öyle olmadigini söyledi.

nedenleri cok ama en kücükten istiklal marsini bilmemesini söylesem bile yetmesi gerekir.

bula bula istiklal marsini bile bilmeyen adami nasil cumhurbaskan yapmak istersiniz????

Istiklal Marsi'ni bilmeyen Türkiye Cumhuriyetin ilk Cumhurbaskanini secmek istiyorsunuz.

vahh muhalefetin haline...

MHPye gönül vermis arkadaslarada sesleniyorum. birazcik vatan sevgisi varsa oyunuzu Recep Tayyip Erdogan'a verirsiniz, ama onada vermem diyorsaniz gecersiz oy verin. Yoksa tarih sizi affetmez!!!
okuma özürlümüsün???

ben dersim, irak, suriye köprü demedim. sen nerenden cikartiyorsun bunlari???

konumuz istiklal marsini bile bilmeyen ekmeleddini hangi yüzle türkiye cumhuriyetin basina aday gösterebiliyorsunuz.

üstelik utanmadan kk ekmel bu topragin cocugu diyebiliyor.

bak erdal bu tür kivirmalarini uno arkadasimiz gördükce solcu olmaktan utaniyor. hatta senin ismin gectiginde bu kadar cahillerin chpyi savundugu icin sogudum bu partiden demisti