Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 20.01.2014, 15:39
xgicikoglanx

Standard Sevmekmi bu yoksa ney?

Merhabalar.. yillarca burdayim sizin yazilarinizi ve yorumlarinizi okuyup kendimde biraz katkida bulunuyorum.. simdi ben bu aralik ayinda yeni biriyle tanistim. bizim burdan ayni sehirdeniz cevrelerimiz aile dostlarimizda birbirini taniyor babalarda öyle.. sorun bu kizin daha bosanma davasini yeni acmasi. Yani bir Yil mutlaka sürecek bu. biz yilbasinda ilk kez beraber ciktik disari ve birbirimize asik olduk.. ve bu iliski hala devam etmekte. Tabiikide cok mutluyum. kendi hislerimden eminim. kendiside bunu her defasinda söylüyor ilk kez böyle birseyle karsilastim diye. nereyedeyse o gün bugun her gun bulusuyoruz. Hatta Annesiyle telefonda görüstüm ve tanistim. her gecen gun daha cok baglanmaktayim. Simdi size sorum su olacak. ben galiba pembe gözlügü takmis oldum gercekleri belki görmuyorum ama siz ucuncu sahislar olarak böyle bir durumda ne yapardiniz? Kizin amaci gercekten ileriye yönelik olabilirmi? Gercekten Seviyormu? yok yok icimde ne kusku nede suphe var ama belki atlattigim ufak bir ayrinti var.. asktan ve mutluluktan görmedigim bazi seyler?