Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 13.01.2014, 10:20
Benutzerbild von lafebesi
lafebesi lafebesi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Konuyu yeni gördüm, iki satir da ben yazayim madem :-) Burada sayilanlarin disinda okuduklarim, izlediklerim ve dinlediklerim..

Müzik konusunda en sevdigim sarki demem cünkü sevdigim bir cok sarki, türkü vs. var. Türk müzigini sevdigim gibi yabanci müzigi de begeniyorum. Ilgimi ceken burada pek yabanci seylerin sayilmamis olmasi, ama belki de unutuldu.

Eski 70li veya 80li yillarindan kalan türk müzigini cok seviyorum misal olarak. Ayrica bugünden dinlediklerim gitar ve rock agirlikli (en sevdigim Grup Muse misal olarak).

Kitap konusuna gelince, kitap okurken kafamda bir filmin canlanmasini isterim ben, yani daha cok Roman okuyorum. Aaaaa evet, fazla entel degilim ben :-) Okudugum romanlarin yazarlari genelde Hohlbein, Rice, Olssen, McHadyen vs. Ya Fantasy ya da Thriller okuyorum genelde.
Is yerine gidip gelirken yolda 'Hörbuch' dinlemeye basladim, sahi bunun türkcesi ne, bilen varmi? Böylelikle bir kac kitap bir arada 'okuyorum' :-)

Sinemaya gelince.. orda da Thriller türü filmleri daha bir tutuyorum. Ama Marvelin yaptigi Filmleri veya Dramlari da severek izliyorum. Genelde Filmin sonunu basinda anlamadiysam eger o film güzel bir film diye kaliyor aklimda. En son gercekten cok ama cok severek ve duygulanarak izledigim film 'ziemlich beste Freunde' oldu.