Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 11.05.2018, 23:17
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von DieWahrheit Beitrag anzeigen
ben burada özel konularda paylastigim ve bir kac insani desifre etmemim sebebi egomu tatmin etmek degil. bu yalanci, iftiraci ve sinsi pisliklerin baska masum insanlari kandiramamalari icindir.

ben burada bülent/seyran, nejat/time, fazilet/banu, gülden/lara ve tülay/ttlayy gerceklerini paylasirim. her kisinin yaptigi sinsilik ve yanlislari karsisinda cezasini kestim.

bu hödükleri ben burada hem istedigim gibi oynattim hemde rezil ettim. 5 yildir beni bulup öldüreceklerdi. fazilet ve gülden yosmalari yemin ediyordu yakalayip öldüreceklerini. sonucta 5 yillarini beni düsünerek, kafa yorarak gecirdiler.

bunlarin agladigina bakma. benim ismimi burada yaziyor diye aglayan bu dangalaklar baska masum kadinlarin adresini ve özel bilgisini aralarinda paylasiyor.

sen, kompleksli , takintili bir ruh hastasisin ,gercek dünyayla baglantisini koparmi$, hayal aleminde ya$ayan bir piskopatsin...git tedavi ol.

Burada insanlara akla gelmedik iftiralari aticaksiniz, ailesinin resimlerini calip yükleyeceksiniz, evlerini , i$ yerlerini arayacaksiniz , onlar size aynisini yapinca , masul kadin ayagina yat...anlatsana , bu masum kadinin adressi ,ismi cismi , nasil ortaya cikti??? fake nicklerle adamlara yaz, sonra toni bacimizla beraber bulu$un , spass olsun diye adama telefon terrörü yapin, fangschaltung yaptiracagi akliniza gelmedi tabi....pühh sizin sifatiniza.A$alik yaratiklar...