Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 06.07.2009, 09:15
fos

Standard Protestocu Ferruh ve yedigi haltlar -3-

Willkommen Zi!

Memur:merkez 23 merkez
Merkez: Dinlemede..söyle!

Memur :Bu namideger protestocu var ya..Ferruh Ferruh! Bu denyo yine basimiza is aciyor.Ambülans göndertin buraya..
Merkez: Yapma yahu..yine mi! Neredesiniz su anda peki ?
Memur : Kapikule cikisi Edirne asfalti 3.cü Km. deyiz. Karpuzcularin önünde.5 gündür buradaymis..üstü basi perisan halde..
Merkez: Anlasildi tamam

Ferruh: Ooo memur bey hosgeldiniz buyurun kolonya ve seker! Yoluculugunuz nassi gecti?
Memur:Ferruhcugum sayin kardesim burada asfalta cikip gelen arabalara tas atiyormussun , bagirip cagiriyormussun..sikayet var! karpuzcularin isine mani oluyormussun !!
Ferruh: ne tasi amirim, bakin seker atiyorum, Dursalar kolonya da tutacagim, ama
durmuyorlar
ki!Artik bizim samimiyetimize güvenmiyorlar almancilar...protesto ediyorum!
Memur:Bu da neyin protestosu peki!.. --dür nereye gitme durrr..eyvahh
Diiiriiiiiiaaayyyuuuuuuwwwww........Viiiyykkkkkk.. .//....Scheißkerl..Arschloch..//.anee--bu adam kim..ühhü ühhüü.. Almanci(ford kölnde calisan bir abi)polis bey anzayge yapmak istiyorum....manyak adam//.anne cisim gledi.. ühühü hühühü

Memur: tamam devam edin..biz halederiz..lütfen , iyi yolculuklar vatana hosgeldiniz almanci kardes!

Memur: Ferruh kardesim bu böyle olmaz ama, yoldan gecen almancilarin araclari önüne atlayamazsin!!
Ferruh: Ama onlara kimse ananevi örf ve adetlerimize uygun sekilde "Hosgeldiniz" demiyor!..Misafirperverlik sart! Al kolonya..
Memur: Yaw sana mi düstü..haydi bak arkadaslar senin icin minibüsle gelmisler.Onlara da kolonya tut!
Ferruh: Tabii tutarim..siz de mi alamancisiniz kardes..dönüyonuz mu?..
Memur: Arkada da uzun bir sedye var, istersen biraz yat uzan, sonra devam edersin!
Ferruh: Tamam...bes gündür ayaktayim..tatil dönemi..Hosgeldin demeli deme li yi yim yimmmm
---

-- - - - bir fincan kahvenin kirk yil hatiri vardir -- -- - -