Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 04.07.2009, 11:56
fos

Standard Protestocu Ferruh ve yedigi haltlar..

Sicmayan Adam -1-

Tam 47 gündür tuvalete gitmiyorum ve kendimi tutuyorum. Ne yalan söyleyeyim son iki gündür bagirsak agrilarina dayanamadigim icin Novalgin ve Immodium haplariyla kokteyl yapipictim.Dayanmaya devam edecegim…gerci cok yorgun..yorgunum…dayanmaliyim daya da d …ba basimi kaldiramiyorum.. …..küüt!!!….
Doktor bey bu röntgene bir bakarmisiniz! Bu kütleyi görüyormusunuz! Bir anlam veremiyorum, sanki hastanin icerisinde büyük bir kütle var.
Hmm.. evet haklisiniz bu mide ve bagirsaklardaki kütle
koyu ve taslasmis birseye benziyor. Hasta uyaninca bana haber verin.Birsey de bulamadik henüz.

Nasilsiniz Ferruh bey? Tam 14 saat uyudunuz.Kaninizda ilac izleri var ama intihar etmek icin gelecek sefer birkac tane daha atin!

Ne intihari doktor bey, o kadar cabucak pes eder miyim! Protestom sürecek, eve gitmek istiyorum.
Ne protestosu bu Ferruh bey?

Dünyayi kirletmek istemiyorum artik.Sicmama protestosu! Temiz bir dünya icin siz de sicamamalisiniz, ne o öyle herkes hergün siciyor..üstüne de 8 litre su döküyor..gezegenimizi bitirdiler..hem simdi de..

Ferruh bey, kac gündür peki sey sic..ehh etmiyorsunuz?

Hä ..bugün 48 gün olacak!
Ama Ferruh bey, yediklerinizin hepsi cinizde kaliyor!Her an patlayabilir bir tarafiniz!Acele size müshilli serum baglayacagiz ve acele hortum takacagiz! Olacak sey degil!
Hayir istemiyorum! Ben Elvis Presley, Marlon Brando, Orson Welles gibi protestoma devam edecegim.

Ama daha ne kadar dayanabilirisniz ki.Iciniz tas kesilmis.Ameliyatla cikarmamiz gerekecek…

Bu igne ne? Uyutmayin beni sakin…haklarim var benim..dokt or..doktoorr

Merak etmeyin anasteziniz gecince, kenidinizi hafiflemis hisedeceksiniz..

Doktorrr…b e y a s i l b o k t a n a d am s i z s i n i zzzzzzzzz
--son--

Ferruh dünyayi degistirmek icin yeni fikirleriyle tekrar dönecek