Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 10.06.2010, 21:54
Virtual_Reality

Reden Ogluyun ananisa koyum emi

Zitat:
Zitat von AssiToni Beitrag anzeigen
oglum virtual sen erkeklerle kavga et, kadinlarla degil!!!!!!!

agzi bozuk sasigöz seni
Nedense güclüler kavga etmeye gerek duymuyor. Karsisindaki tehlikeyi seziyor ve bir güclüyü rahat birakiyor. Zayifin ve garibin üstüne giderler bu pust dünyada!
Ben sirf erkeklerle kavga ettim zamaninda. Erzincanli yasli bir amca vardi. Marketinden alis veris yapardim, sonra bu amcayi PKK'li irkci Kürtler haraca baglamak istemisler. Adam kendisini alevi kisiligiyle ifade ediyordu, yüzünde erenlerin nuru vardi, ama bazi PKK'lilar onu zorla kürtlestireceklerdi. Amca dedim bana ya da arkadaslara bildir böyle bir sey olursa eger sonra gereken yapilir! Gene gemislerdi adini sanini ögrenmistim, kinimin siddetiyle, zamanin hizli devrimci ruhumla o iti orda nerdeyse gebertiyordum. Arta kalanini bir arabayla derneklerinin önüne atmislardi arkadaslar. Aslinda daha beter seyler olacakti, "Dersimli Deniz" diye onlarin liderleri bundan haberdar olmustu ve ilk önce hesap sorma derdindeydi ama hesabi kimden soracagini duyunca konusmayla isi tatliya baglama teklifinde bulunmustu. Geldik, gördük, eglendik, ögrendik. Onun arkasinda PKK varsa, benim arkamda en gözü pek sol görüslü mert ruhlu hemserilerim vardi. Simdilerde yanilmiyorsam PKK'ya sirt cevirdi ve gecim derdinde bir demokrat oldu -D Ne solcuymustum ya o zamanlar, simdi hayret ediyorum, o devrimci sen miydin diye.

Üniverstede kiz arkadasimla Mensa'da oturuyorum, üc bes tane capulcu ülkücü kirolar, kiz arkadasima laf atmislardi. Iyilikle cözmeye calistim. Bakin dedim delikanliligin kitabinda yazmaz böyle terbiyesiz davranmak! Orda capulcunun palyacosu "h$$T duydun mu reis" deyip pismis kelle gibi siritmaya baslamisti. O anda bi aya firladim boyu bir 165 cm olan firlama ayakkabi nuramarisi 46 altiyi gögüsüne bi yediginde bir de yer carpmisti! Reisleri midir ne boksa hiz alarak üstüme kosmaya baslamisti o anda Köroglu misali benden onun üzerine kosmustum o yumruk atmisti omuzuma gelmisti benim yumruk ama tam isabetti. Elmacik kemiginin catirdamasinu duymustum ve agzindan burnundan kan fiskirmisti. Benim de gözüme kan görünmüstü. Icimdeki o savasci vurusmak istiyordu. Birden afaladi basladi kacmaya, bende pesinden campüsün disinda yakaladim, yenmi yemen mi. Aradan epey bir zaman gecmisti, onlari taniyan baska bir ülkücü bana sunlari demisti. Yigidi öldür ama hakkini yeme. Hem hakliydin ve hemde hakkindan geldin onlarin. O cevrelerde o dönemin hizli ülkücülerindendi. Adi Mahir'di, Konyaliydi ama gerisini unuttum.

Bir keresinde de Köln'de gezerken bir Kaplanci pu$tu bir plakat asmisti. Yaziyi daha dünmüs gibi hatirliyorum, gelecegiz Anadolu fethin icin yaziyordu üzerinde. Gel lan mimini saktigim, geleceginiz varsa göreceginizde var dedim ve bir dayak esek sudan gelesiye kadar.

Haaa Rotzlöffel'e gelince. Rotzlöffel'e ben kavga etmedim ki. Ich habe ihr Gekeife, ihre emotionalen Wutausbrüche gaaanz lässig an mir abprallen lassen. Egal wie beledigend sie wurde, mir ist es nie aus dem Bewusstsein verloren gegangen, dass sie eben eine Frau ist...

Aslina bakarsan rakiplerim rakip degildi, kurbanliklardi sanki Tokat attiklarimi, kulagini cektiklerimin istatistilerde hesaba katmiyorum. ;-)

Ama senden afetmem lan KELek

Alimin bir damla mürrekkebi sehitlerin kaninda da üstünmüs degil mi? Artik kalemle vurusmayi seviyorum Ama sana ahdim var lan assi, senin kafanin üzerinde dümbelek oynacagim

Geändert von Virtual_Reality (10.06.2010 um 22:20 Uhr).