Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 29.05.2009, 12:37
gelincik02

Standard

Mito ich les mir deine Beiträge nicht durch. Bosuna zahmet etme. Biktim senin sacmasapan kavgaci mesajlarina cevap vermekten. Sen bikmadin mi hep ayni seyleri yazmaktan? Bende inadina türkce yazicam iste. Keyfimin kahyasi degilsin. Haa benim almancam bu dili üniversitede okumaya yetiyor yine, ama senin türkcen,kendi ana dilin hicbirseye yetmiyor anlasilan Burda özenle yazmiyorum herzaman bunu anlamayacak kadar kisitli beynin senin. Kus beyinlisin sanirim cik cik ötmekten baska ise yaramiyorsun. Istedigim dilde yazarim, ister almanca ister ingilizce ister türkce. Senin gibi 30 mesajlik, kendine burda yer edinmeye calisan zavallilar karisamaz. Burda dogdun diye kültürünü,dilini ve dinini unutmussun anlasilan. Kusura bakma senin gibi olmayan türklerde var. Inadina türkce. Güle güle.

PS: Koca arasaydim burada simdiye kadar bin tane bulmustum. Ama senin ne aradigin belli

Tesekkürler Arsena. Türkceyi anlamadigi icin killaniyor olmali. Sanki herkes herseyi anlamali diye birsey mi var? Anlamiyosa sussun otursun yeter artik pesimden kostugu ya. Ignore ettim demis gecen bir moda ama görüyorumki ignore edemeyecek kadar cok seviyor beni :-) Modlardan ricam bu saygisiz terbiyesiz insanin caresine baksinlar, ben gercekten yoruldum böyle savas´tan.

Geändert von gelincik02 (29.05.2009 um 12:44 Uhr).